Kampanya Kapatıldı

Evlilik Programları Yasaklansın

Bu kampanya 626 destekçiye ulaştı


Hafta içi her gün hemen hemen her kanalda tam 3 saat boyunca yayınlanan evlendirme programlarının hiç bir öğreticiliği bulunmadığı gibi toplumun davranış biçimini bozduğu ve evlilik gibi kutsal bir müesseseyi ayaklar altına aldığı aşikardır.

Bu tarz programlara katılımcı yaşı 18'e kadar düşmüş durumdadır. Bu yaştaki insanların eğitime,sanata yönlendirilmesi gerekirken evliliğe özendirilmesi toplumun ahlak ve kültür seviyesini yerle bir etmektedir.

Özellikle ev hanımlarımız ve çocuklarımız her gün bu kadar uzun süre yayınlandıkları için bu programları izlemek zorunda bırakılmaktadırlar.

Bu tarz programları sunan kişi ve kişilerin çok uçarı rakamlar kazanması ise ülkemizdeki milyonlarca gencin işsizliği karşısında büyük bir adaletsizliktir.

Evlendirme programları kesinlikle yasaklanmalı, ev hanımlarımız,çocuklarımız ve gençlerimiz, amaç saptıran, kişilik bozukluklarına yol açıp zaman kaybı olan bu durumdan acilen kurtarılmalıdırlar.Bugün Fatma imzanı bekliyor!

Fatma Agkilinc bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «RTÜK: Evlilik Programları Yasaklansın». Fatma ve imza atan diğer 625 kişiye katıl.