Kampanya Kapatıldı

League Of Legends Perma Banlar Kaldırılsın

Bu kampanya 19 destekçiye ulaştı


Merhabalar,

 

Yeni gelen anında geri bildirim sistemi ile oyuncuların bir çoğu haksız yere ban yemekteler.

Bu sistemin kesinlikle adil olmadığını düşünüyorum. 4 Kişi 1 kişiyi sinir olduğu için reportladığı halde dahi o 1 kişi otomatik olarak ban yiyor ve bu ban hiçbir şekilde kalkmıyor. Elektrikler gidiyor, kalıcı ban yiyoruz. Oyundaki kılıcın adını yazıyoruz, ban yiyoruz. 5 Pre giriyoruz, karşı taraf bizi reportluyor, ban yiyoruz. Niye? Mantığı yok.

Katiller bile af'tan yararlanıp hapisten kurtulabiliyorlarken biz hiçbir şey yapmamamıza rağmen tamamen oyundan men ediliyoruz. İşin daha da komik yanı oyuna rp yatırdıktan hemen sonra ban yiyoruz, burası çok önemli. Oyuna rp yatırın, ertesi gün otomatik ban yiyin. Saçmalığın daniskası!

Bu sistemin acilen kaldırılmasını ya da bir şekilde suçu olmayan oyuncuların affedilmesini talep ediyorum. Adamlara ticket atıyorum, böyle böyle sebepsiz ban yedim diyorum. Hiçbir şekilde banınız açılmaz diyor. Bu ne lan? Böyle saçma sistem mi olur. E hep beraber bir takım oluşturup 5 kişi sürekli karşıdaki insanları reportlayalım, hepsi ban yesin. E o zaman ne olacak? Oyunda insan mı kalacak? Herkesi bu şekilde banlatalım öyleyse?

Bu şekilde mağdur olan bir sürü oyuncu ile karşılaştım ve hiçbir şekilde riot yetkilileri bu konuyla ilgilenmiyorlar. Hatta işin daha da komiği hapis muhabbetinden riot yetkililerine bahsettiğim zaman şu cevabı verdiler. "Müebbet hapis yiyenler çıkamıyor" "Mahkumlar nasıl ki ne zaman af geleceğini bilmiyorsa, sizler de bilemiyorsunuz doğal olarak".

Bütün samimiyetim ile söylüyorum bu cevapları verdi adamlar bana. Bu nasıl bir kurum? Bu nasıl kurumsal bir yaklaşım? Bu nasıl kurumsal bir ideoloji? Bu ne kadar saçma bir sistem?

Lütfen imzalayın, sesimizi duyuralım arkadaşlar.Bugün Creation of imzanı bekliyor!

Creation of Adam bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Riot Games Türkiye: League Of Legends Perma Banlar Kaldırılsın». Creation of ve imza atan diğer 18 kişiye katıl.