Doğu Türkistan'da özgürlük istiyoruz

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


Çok bir şey istemiyoruz aslında...Mısır ,  Suriye, Filistin ve Arakan'a gösterilen hassasiyeti Doğu Türkistan'daki soydaşlarımıza da istiyoruz.

Camiye girmek yasak! Kamu kurum ve kuruluş çalışanları,  18 yaşının altındakiler ve kadınlar dışında uygun kriterleri sağlayanlara verilen cami giriş kartı ile girilebilir ki bu uygun kriterleri sağlayanlar çok küçük bir kesimi oluşturmaktadır.

Oruç tutmak yasak! Ramazan ayında okullarda öğle yemeği dağıtılmakta yemeyen öğrencilerin aileleri hakkında soruşturma başlatılmaktadır. Ramazan ayı boyunca içkili etkinlikler düzenlenmekte, bunlara katılım zorunlu tutulmaktadır!

Evin erkekleri kurulan toplama kamplarına alınmakta, nazi kamplarından daha ağır şartlar altında 2 ay boyunca işkence görmekte ve işkence ile öldürülmüş bedenleri, ailelerine teslim edilmektedir!

İşkence edilip,  öldürülmüş erkeklerinin evlerinin yerine, kardeş aile projesi adı altında çinli erkekler yerleştirilmektedirler!

Her çinli,  istediği Müslüman Uygur kızıyla evlenebilmekte, aksi halde kamplara alınan babası, abisi, kardeşi ile tehdit edilediliyor

Oruç tutanlar idam ediliyor DoğuTürkistan ölüyor EY TÜRK! EY MÜSLÜMAN! BÖYLE GİDERSE 35 MİLYON TÜRK MÜSLÜMAN HALK GÖZ GÖRE GÖRE SESSİZ SEDASIZ YOK OLACAK BUNLARA GÖZ YUMMA!