Petition Closed

Ngjarje rende, nje individe perdhunon nje qen.

This petition had 1,179 supporters


Nje ngjarje e felliqur ka ndodhur ne kryeqytet video eshte postuar ne shume media online.

http://joq.al/artikull/245940.html
http://www.joq.al/artikull/245183.html

Bëhet fjalë për një burrë, ndoshta i metë mendor, i cili fshihet pas një makine dhe tërheq pas vetes fort një qen.
Në videon e pacensuruar duket që burri përdhunon kafshën. Qeni mundohet disa herë të largohet dhe të shpëtojë, por burri vijon ta mbajë fort qenin.

Pamjet e rënda janë filmuar në zonën e Tiranës së Re, në kryeqytet, ndërsa ne të gjithë presim një reagim ndaj këtij personi, i cili është më kafshë se vetë kafsha me të cilën po abuzon.Today: United is counting on you

United For Animals needs your help with “Problematikat e kafsheve”. Join United and 1,178 supporters today.