پشتیبانی از تحقیقات و آزمایشات اساسی برای افزایش طول عمر فعال تا 100 سال

پشتیبانی از تحقیقات و آزمایشات اساسی برای افزایش طول عمر فعال تا 100 سال

0 have signed. Let’s get to 100!
At 100 signatures, this petition is more likely to be featured in recommendations!
Oleg Teterin started this petition to People of Afganistan

"ما درک می کنیم که شاید در نگاه اول این دادخواست جز موضوعات اصلی و اولیه زندگی حال شما به نظر نرسد، اما به آینده فکر کنید که روزی جنگ تمام می شود."

 روزانه 150 هزار نفر در جهان می میرند. از هر 4 مرگ 3 نفر به دلیل بیماریهای مرتبط با سن طبقه بندی می شوند.

علل اصلی مرگ شامل حمله قلبی ، سکته مغزی ، ریه و سایر بیماریهای تنفسی ، سرطان ، بیماری آلزایمر و سایر انواع بیماریهای عصبی است.

امید به زندگی جهانی در حال حاضر 72 است. این یک تغییر شگفت انگیز در دو قرن گذشته است ، زیرا در سال 1800 امید به زندگی در جهان 29 بود. این امر به ویژه از سال 1950 که امید به زندگی 46 سال بود ، بسیار چشمگیر است.

در حالی که به وضوح باید این افزایش را جشن گرفت ، دوره زمانی که افراد به شدت بیمار هستند نیز افزایش یافته است .

 با کاهش مرگ و میر ناشی از بیماریهای عفونی و مرگ و میر کودکان و کاهش تاثیر حملات قلبی در میانسالان ، در حال حاضر بیشتر و بیشتر مبتلا به بیماریهای طولانی مدت مانند سرطانها و بیماریهای عصبی هستند.

 این بیماری ها می تواند منجر به رنج چندین ساله و نیاز دولت به صرف مبالغ هنگفتی در مراکز و خدمات مراقبت شود.

 پارادایم فعلی مراکز مراقبت های بهداشتی در مورد درمان این بیماری ها در صورت بروز بالینی است. در سالهای اخیر پیشرفت در درک زیست شناسی انسان فواید بالقوه حرکت از بالادست این بیماریها و مداخله در وخامت پیش از بیماری را نشان داده است. ما معمولاً از این زوال به طور کلی به عنوان پیری یاد می کنیم.

 این بررسی مجدد منجر به درمان بیماری های دژنراتیو به صورت پیشگیرانه و همچنین درمانی می شود. در چیزی که در حال تبدیل شدن به هیجان انگیزترین منطقه برای تعقیب و گریز بشر است و به احتمال زیاد ، بزرگترین صنعت در تمام دوران عصر طول عمر آغاز شده است.

 مهم است که تأکید کنیم که ما در مورد طول عمر سالم صحبت می کنیم ، گاهی اوقات به عنوان طول عمر نیز شناخته می شود . این نشان می دهد که در جهت سلامت بیشتر افراد در سالها یا دوره طولانی تری از زندگی سالم زندگی می کنند. هرگونه افزایش حداکثر طول عمر هنوز نظری است.

 مزایای اجتماعی و مالی افزایش طول عمر در حال حاضر به خوبی روشن شده است. بسیاری از آن به عنوان تقسیم سود طولانی مدت یاد می کنند.

 تقسیم سود طولانی مدت نشان دهنده صرفه جویی در هزینه های مراقبت از افراد در طول دوره طولانی بیماری و همچنین مشارکت بالقوه افراد مسن در یک جامعه مولد است.

 همچنین مزایای فردی ، خانوادگی و اجتماعی برای ادغام عمیق تر و طولانی تر حکمت جمع شده در طول زمان در هر جامعه وجود دارد.

در افغانستان امید به زندگی در حال حاضر 65 سال است ، میانگین در بین همسایگان اروپایی آن و فاصله قابل توجهی در پشت 89.5 سال موناکو و فراتر از آن چیزی که در میان مدت و بلند مدت امکان پذیر است.

با توجه به جمعیت  افغانستان 12 میلیون افغانی برای ارائه خدمات درمانی هزینه می شود. در حالی که بیشتر این هزینه ها برای درمان در خارج از کشور می باشد.

 این یک تخصیص نادرست منابع است که بر اساس یک رویکرد بسیار قدیمی است که واقعاً "مراقبت از بیماری" است تا "مراقبت از سلامت" و بیشترین استفاده را از زمینه های علمی فعلی مورد علاقه ، تحقیق و توسعه نمی کند.

 فرصتهای تجاری ، علمی و اجتماعی موجود با بخشی اختصاص یافته از بودجه سالانه دولت برای تحقیقات بین رشته ای در زمینه مبارزه با پیری بسیار زیاد است.

 مزایایی که رنج را کاهش می دهد ، مراقبت های بهداشتی را تقویت می کند و سود طولانی مدت و همه مزایای آن را به همراه دارد.

 سبک moonshot آغوش دولتی و خصوصی این صنعت از 21 ST قرن می تواند برای همکاری اختصاصی آموزشی، تجاری و اجتماعی در تحقیق، آزمایش های بالینی، سن تکنولوژی اجازه می دهد و ایرلند به یک رهبر در این زمینه است.

 برای تسهیل این هدف ، این طومار از دولت ایرلند می خواهد تا از بودجه 2022 به بعد 5 درصد از هزینه های خود را در زمینه تحقیقات ضد پیری تحت عنوان "سود طولانی مدت ایرلند" اختصاص دهد.

این بودجه برای تحقیقات اساسی در مورد پیری ، درمانهای ضد پیری ، انجام آزمایشات بالینی پیشرفت های جدید ، تأمین مالی فناوری های مدرن با استفاده از هوش مصنوعی و داده های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. هدف این است که به موسسات آموزشی و تجاری موجود مرتبط با دولت و شرکای خصوصی و در واقع مشارکت های بین المللی بپیوندیم تا زمینه را به بهترین نحو پیش ببریم.

 با امضای این طومار ، هر یک از ما می توانیم سهم شخصی در طول عمر خود و طول عمر عزیزان خود داشته باشیم و در 10 سال آینده از پیشرفت های جدید بهره مند شده و شانس زندگی با کیفیت و سالم را داشته باشیم. و زندگی فعال تا آنجا که ممکن است.
این دادخواست در هریک از 252 کشور جهان به بیش از 50 زبان ارائه می شود. قبلاً در موارد زیر ارسال شده است:

ایالات متحده: http://chng.it/7WZbBvGzpk

انگلستان: http://chng.it/TRC6TjVpyn

ایرلند: http://chng.it/hfT62Gx62Z

اسرائیل: http://chng.it/Cb2pvh26tx

فنلاند: http://chng.it/DPkZjsJdjB

روسیه: http://chng.it/2zbnmvJPRC

اوکراین: http://chng.it/KhPLBbyWVn

مالدیو: http://chng.it/gvbQ95SdGn
 فرانسه: http://chng.it/X5LSQnwWpm

برزیل: http://chng.it/WRskvV6Syy

پرتغال: http://chng.it/BhnDCPDDBr

آنگولا: http://chng.it/wpZZpdfwRf

تیمور شرقی: http://chng.it/F7QsL4XcrR

کابو ورد:: http://chng.it/ZdmjnLS9dS

گینه بیسائو: http://chng.it/CwrLgVpZC4

موزامبیک: http://chng.it/7gQhYC5Qbw
سائوتومه و پرینسیپ: http://chng.it/rfQr2gycWS

گینه استوایی: http://chng.it/b8hVnky78w

اسپانیا: http://chng.it/mgvr8rfC52

مکزیک: http://chng.it/QVR8fgKkvN

یونان: http://chng.it/p92Tdnk2SK

شیلی: http://chng.it/DgPZmhpKgt

آلمان: http://chng.it/vNN6mtXm5z

کانادا: http://chng.it/tnHkSzLxMN
ویتنام: http://chng.it/XcYWvdm5hp
ترکیه: http://chng.it/RLV6wgpnMQ

بنگلادش: http://chng.it/pvsdrfgnyx

هند: http://chng.it/tdkcgqH9X6
استرالیا: http://chng.it/nrnsZBTGN5

لطفاً این پیوندها را با دوستان خود در آن کشورها به اشتراک بگذارید.

اخبار دادخواست را احتمالاً در بزرگترین کانال باز شده در مورد طول عمر در تلگرام دنبال کنید : https://t.me/LongevityInTime

اولگ تترین: بیوتکنولوژیست. موسس سود طولانی مدت، تهیه کننده مشترک: برنده جوایز "سرآشپز" ، به کارگردانی جان فاورو (شیر شیر ، مرد آهنی) ، بازی رابرت داونی جونیور ، اسکارلت جوهانسون ، داستین هافمن ، سوفیا ورگارا ، جان لگوئیزامو. مسکو، روسیه.

 خوزه لوئیس کوردیرو ماتئو: مهندس (MIT) ، اقتصاددان ، آینده پژوه و فرا انسانی ، که در زمینه های مختلف از جمله توسعه اقتصادی ، روابط بین الملل ، آمریکای لاتین ، اتحادیه اروپا ، سیاست های پولی ، مقایسه قوانین اساسی ، روندهای انرژی ، کریونیک و طول عمر کتابهایی که او تألیف کرده است شامل تابوی بزرگ ، قوانین اساسی در سراسر جهان: نمای مقایسه ای از آمریکای لاتین و (به اسپانیایی) El Desafio Latinoamericano ("چالش آمریکای لاتین") و La Muerte de la Muerte ( مرگ مرگ) مادرید، اسپانیا.

 مارتین د او: استراتژیست و نویسنده تجارت. بیش از یک دهه در زمینه طول عمر فعال است. مدیرعامل شتابدهنده طول عمر. دوبلین، ایرلند.

 الیور زولمن: دکتر. متخصص مبتنی بر شواهد و طول عمر ، بنیانگذار 20 کلینیک که در آن سن در مراجعین در همه 78 اندام با استفاده از MRI ​​، سونوگرافی ، دستگاه ها و بیوفلوئیدها اندازه گیری می شود ، و بر اساس شواهد "درمان های سطح 1 2 3" برای معکوس پیری در همه موارد استفاده می شود. اندام ها کمبریج ، انگلستان

ایلیا استمبلر: دکتری کارشناس و فعال طول عمر. مسئول علمی انجمن Vetek (ارشد) - جنبش طول عمر و کیفیت زندگی ، اسرائیل. عضو هیئت مدیره اتحادیه بین المللی طول عمر (ILA). تل آویو ، اسرائیل

ویاچسلاو کروتکو: دکتر علوم فنی ، نامزد علوم زیستی ، پروفسور SPSMU Sechenova ، رئیس آزمایشگاه تجزیه و تحلیل سیستم ها و فناوری های اطلاعاتی در پزشکی و اکولوژی ISA RAS ، سرپرست پروژه "فن آوری های سیستم داروهای ضد پیری" ، رئیس کمیسیون "ژرنتولوژی کاربردی" شورای علمی ژرنتولوژی و سالمندان. مسکو ، روسیه

 یوسیپوا یولیا: دکترای تخصصی ، دکتر ، رئیس موسسه بین المللی طب سنتی ، مدیرعامل موسسه بین المللی پزشکی یکپارچه و ضد پیری (EU) ، بنیانگذار دانشگاه طول عمر اروپا. مسکو، روسیه.

دکتر ریگان ادیت لورن L - MBA ، EdM ، MALS ، MLS ، PhD استاد نیمه وقت تجارت ، بازاریابی و تجارت سلامت و مدرس علوم اجتماعی و تجارت ، زبانها و علوم سخت. فرانسه.

وینیسیوس استووس تکسیرا - دارای مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری است. در شیمی نظری و محاسباتی با تجربه در تدریس و تحقیقات علمی. در حال حاضر علاقه مند به توسعه تحقیقات طولانی مدت و اجرای سیاست های عمومی به نفع سلامت برای عموم مردم است. پورتو آلگره ، برزیل

متیو پوتوماتی ماریانو - مدیرعامل و مدیر محتوای پروژه VIVEAGORA ، روزنامه نگار ، مترجم ، مشاور برند و محتوا با 20 سال تجربه ، کارشناسی حقوق و علوم اجتماعی ، با تخصص تفکر طراحی از MIT. سائو پائولو، برزیل.

سرجیو مارتینز د لاهیدالگا تاررو - کارشناسی فیزیک از دانشگاه میامی. تهیه کننده ، کارگردان و ویرایشگر سمعی و بصری. رئیس جمهور اتحاد آینده نگر. عضو هیئت مدیره بنیاد قایق نجات.

نینا اسکوریتچنکو ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی ، NT ، بنیانگذار و مدیرعامل Avenna و Wellcode Life است. او در همکاری نزدیک با دانشمندان برجسته و متخصصان مراقبت های بهداشتی در زمینه بهداشت دقیق و سلامتی بیماری های التهابی کار می کند. او در شرکت خود Avenna ، ترجمه فناوری به نام Glyhealth ، یک پلت فرم تشخیصی بیماریهای التهابی در شرایط آزمایشگاهی را هدایت می کند. محصولات آنها شامل نشانگرهای زیستی گلیکومیک برای تشخیص زودهنگام و شخصی سازی درمان شرایطی مانند بیماری التهابی روده و کووید -19 است. آکسفورد ، انگلستان.

الیسو سان خوان پوبلت ، مهندس عمران صنعتی ، لیسانس علوم ، با تجربه در پروژه های پایدار زیست محیطی ، بنیانگذار پروژه Chrono Corrector Chile ، برای آموزش غیر دانشمندان در مورد افزایش عمر و طول عمر. والپاریسو ، شیلی

ولفگانگ ماکلین ، پزشک با تجربه در زمینه تحقیقات سلول های بنیادی بالینی ، سرطان ، تحقیقات در زمینه گسترش سلول های بنیادی ، مستقل در زمینه فناوری اطلاعات ، بر ضد پیری تمرکز دارد. فرایبورگ در بریزگائو ، آلمان.

 دیوید بلوخ: در سال 1998 مدرک دکتری خود را در زمینه تحقیقات عملیاتی از دانشگاه بن گوریون نگف اسرائیل اخذ کرد. علایق تحقیقاتی وی شامل بهینه سازی ترکیبی ، مدل ها و روش های شبکه های تصمیم گیری عمومی ، تجزیه و تحلیل نظریه اطلاعات و تشخیص الگو ، کاربرد تکنیک های داده کاوی پیشرفته در زیست پزشکی و اقتصاد. او 35 سال تجربه در پردازش داده های تصادفی به ارمغان می آورد. دیوید بلوخ بیش از 40 مقاله علمی منتشر کرده است. مقالات وی در ریاضیات کاربردی گسسته ، سیستم های اطلاعاتی و تحقیقات عملیاتی ، روش ها و برنامه های کامپیوتری در زیست پزشکی ، تشخیص و پیشگیری از سرطان ، روش های اطلاعات در پزشکی ، پیشرفت در نوروبیولوژی ، مکانیسم های پیری و توسعه ، ژنومیک و انفورماتیک ، انفورماتیک پزشکی کاربردی ظاهر شده است. .

میترا شکراللهی: محقق زیست پزشکی و دانشجوی دکترای پزشکی آزمایشگاهی و پاتوبیولوژی در دانشگاه تورنتو ، کانادا

بولات گایفولین: دکترای تخصصی ، روانشناس ، تحلیلگر سیستم در پزشکی طولانی مدت ، دبیر بخش عفونت شناسی انجمن طبیعت شناسان مسکو از دانشگاه دولتی مسکو ، عضو هیئت مدیره شعبه مسکو از انجمن Gerontological آکادمی علوم روسیه ، عضو انجمن طول عمر کانادا کانادا

لطفاً اگر دوست دارید خودتان را اضافه کنید. 

همه جهان متحد می توانند پیری را شکست دهند!

 از حمایت شما متشکرم.

تمام پیوندها داخل این دادخواست است. در کشور ما اینجاست: (ما فقط 4 رای داریم ، ویروسی نمی شود). همسایگان خود را بررسی کنید - یونان ، اوکراین ، ایرلند ، انگلستان با بیش از 20 رای. ، فنلاند ، اسرائیل ، روسیه - بیش از 100 ، ایالات متحده - بیش از 60. لطفاً تمام تلاش خود را بکنیم)

0 have signed. Let’s get to 100!
At 100 signatures, this petition is more likely to be featured in recommendations!