Ümran Özer Olumlu Yorumlarına Aldanmayın

Ümran Özer Olumlu Yorumlarına Aldanmayın

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
Ozel Ege Sehir Hastanesi ve Umran Ozer tarafına Emre Arıkboğa bu kampanyayı başlattı

Merhaba

Bizde her ebeveyn adayı gibi yorumlara bakarak Umran Özer i seçtik. Umarım yeni adaylar bu yorumu okur ve Ümran Özer i seçmeden once birkez daha düşünürler.. (hep adıyla anacağım. Benim için doktor sıfatını haketmeyen birisi...)

Eşim hamile kalmadan önce kendisine gittik ve hamilelik sürecini kendisi takip etti. Her muayenede kafa çapı boy ve kilo bilgisi haricinde hicbir açıklama yapmıyordu . Bu açıklamaların önemini 39 haftalık bebeğimizi kaydettiğimizde anladık.

38. Haftada gittiğimiz muayenede yine standart kontroller yapıldı. Kafa çapı boy bilgisi not edildi bir sonraki hafta tekrar gelmemiz gerektiği söylendi. 29 Ekim 2020 de (yeni kontrole 3 gün kala) eşimde bu zamana kadar olmayan bir ağrı belirdi ve karnı sertleşti. Hemen telefonla kendisine haber verdik. Hastahaneye gitmemizi ve ebelerin kontrol yapacağını söyledi. Bunun üzerine ege şehir hastahanesine acilden giriş yaptık. Kadın Dogum bölümünde 2 genç ebe nst sonucunu doktor ile paylaştı ve herşeyin yolunda olduğunu söylediler. Bu sırada eşim ne yazık ki çok ağrı çekiyordu. Bize ağrı eşiğinin ne kadar düşük olduğunu söyleyip küçük gördüler. Ümran Özer durum hakkında yine telefonla durumun başka bir nedenden olabileceğini (yediğiniz birsey veya böbrek ağrısı) olacağını söyleyip bizi eve gönderdi. Tekrar söylüyorum bu teşhisi telefon ile yaptı. Hastahaneden dönmek üzere eşimin başı dondu ve tansiyonuna bakmalarını istedi. (Normalde en önce bakılması gereken değer tansiyon olmalıymış) ancak yetersiz ebeler ezbere 12 8 deyip onu da üstlerinden attılar. Eve gelip parol içmemiz iştendi. Bu yaşananlar gece saat 02.30 da oldu. Sabaha kadar gözüne uyku girmeyen eşim ile 8.30 daTorbalı ilçesindeki özel bir hastanenin dahiliye polikliniğine gittik. (Ümran Özer başka sebep dediği için onu dinledik ve sebep araştırmaya başladık). Dahiliye doktoru teşhis koyamadığı için hemen kadın doğuma yönlendirdi. Ne yazık ki bebeği kaybettiğimizi öğrendik. Dün gece yaşanan tüm sancılar bebeğin plesantadan ayrılma sancıları imis. 4 saat önce kalp atışı olan bebeğimizin kalbi durmuştu. Ancak biz telefon ile konulan teşhis olan karin ağrısı sebebiyle eve geri döndük.

39 haftalık bebeğimizi acil sezeryan ile aldılar ve eşimdeki ciddi kan kaybı sebebiyle 3 gün boyunca hastanede kaldık. Az daha eşimi kaybediyorduk.

Bunları Ümran Özer e söylediğimde vicdan yapmadığını bizimde yapmamamiz gerktiğini söyledi. Size sorarım...

Bir doktor insan şikayetini nasıl dikkate almaz ?
Nasıl olurda telefondan teşhis koyar?
12. Haftada Detaylı ultrasonda çıkan direncin takibini hangi akla hizmet yapmaz?
38. Haftada bebeğin suyu azaldı ama problem değil tanısına nasıl varır?
Uykudan kalkıp gelmek bir candan daha mi kıymetli?
Evet biz vicdan yapmayacağız çünkü size inandık güvendik... Peki sen Ümran Ozer bu meleğin kaybının hesabını nasıl vereceksin?

Hayati para olmuş kapitalist düzenin özel hastahanelerine ve onların otel hizmetlerine güvenmeyin....

Biz doktoru değiştirmek için çok düşündük keşke bunu yapsaymışız ama bu yorumlara çok tutunduk. Aynı yorumu doktortakvimi.com da yazdığımda red edildi. Sizler anlayın arkadaşlar düzenin nasıl işlediğini.. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. Siz siz olun doktora güvenmeyin herşeyi sorgulayın. Kontrol dediğin boy kilo kafa çapı ölçüsünden ileri gitmeliymiş onu çok iyi ve acı bir tecrübeyle anlamış olduk.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.