Przeciw korupcji, sędziowie przestrzegający prawa

Przeciw korupcji, sędziowie przestrzegający prawa

0 personas han firmado. ¡Ayuda a conseguir 5000!
Con 5000 firmas, es más probable que esta petición sea publicada en los medios de comunicación locales
European Movement for Justice EMJ ha iniciado esta petición dirigida a Organizacja Narodów Zjednoczonych y

Korupcji sądowej jest światową normą i to rak zaburzył demokrację. Sędziowie nie przestrzegają prawa, ponieważ nie są karani za jego naruszenie. Owa bezkarność jest zapewniona przez innych sędziów, którzy ich osądzają i ukrywają.
Rak korupcji sądowej niszczy życie wielu ludzi; ponadto promuje uogólnioną korupcję instytucjonalną, stosując nadużycia prawne i władze publiczne, które nadużywają swojej siły, korupcji korporacyjnej i medialnej, które mają konsekwencje, takie jak przestępczość, bezrobocie, ubóstwo, młodzi ludzie bez przyszłości; Krótko mówiąc, niesprawiedliwe, chore i dekadenckie społeczeństwa.
W Hiszpanii konstytucja z 1812 r. Ustalała, że ​​sędziowie byli sądzeni tylko przez Jury Obywatelskie. W ten sposób prawo człowieka gwarantuje niezależny i bezstronny trybunał osądzający sędziów.
Z udziałem Jury Obywatelskiego sędziowie będą zmuszeni do przestrzegania prawa i do potępienia tych, którzy nie przestrzegają zasad, kończąc korupcję.
Prawa międzynarodowe, takie jak prawa człowieka, chronią nas przed złymi przepisami krajowymi, a sędziowie są zobowiązani do ich przestrzegania.
Dlatego też, gdyby sędziowie przestrzegali prawa międzynarodowego, byłaby to najlepsza i najszybsza rewolucja wszechczasów. W ten sposób zmienilibyśmy obecne społeczeństwa dekadenckie - gdzie mniejszość korzysta z większości - tworząc postępowe społeczeństwa.
Hiszpański sektor społeczny dąży do powrotu do tej zasady w Hiszpanii, pozostawiając tego dowód w pierwszych obchodach Dnia Europejczyków przeciwko korupcji sądowej (22-9-2018).

Petycja została stworzona przez European Movement for Justice (Europejski Ruch na rzecz Sprawiedliwości)

0 personas han firmado. ¡Ayuda a conseguir 5000!
Con 5000 firmas, es más probable que esta petición sea publicada en los medios de comunicación locales