Kampanya Kapatıldı

Nevbahar'ın kimler yüzünden yürüyemediği bulunsun!

Bu kampanya 1.910 destekçiye ulaştı


İkiz kızlarım, Nevbahar ve Nazenin, 3 Eylül 2010 tarihinde, İstanbul Medicalpark Bahçelievler Hastanesi'nde normal doğumla, sorunsuz olarak dünyaya geldiler. Kızım Nevbahar doğduğu hastanenin küvözünde, kafatası kırıldığı için yürüyemiyor. Kafasındaki KIRIK, benden habersiz, hastanede çekilen tomografide ve benim, kızımın küvözde yatarken çekmiş olduğum fotoğraf ile kanıtlanmıştır. Bir anne olarak, adaletin tecelli etmesinden ve kızımın hayatını karartanların hak ettiği cezayı almalarından başka hiçbir isteğim yok. Tam 7 yıldır hastane köşelerinde, adliye koridorlarında ve avukat ofislerinde süründürülüyoruz ve sesimizi hiçbir yetkiliye ulaştıramadığımız gibi bir sağlık ve adalet skandalı ile yüz yüzeyiz. 

Kızıma bunu yapanların ve sessiz kalarak suçluları koruyanların bulunması için, T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ile görüşmek amacıyla, sizden kampanyama destek olmanızı istiyorum. Saygılarımla...Bugün Hande imzanı bekliyor!

Hande Sayın bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Nevbahar'ın kimler yüzünden yürüyemediği bulunsun!». Hande ve imza atan diğer 1.909 kişiye katıl.