Kampanya Kapatıldı

Nerdesin Birader? adlı dizimizin yeniden ekranlara dönmesini istiyoruz...

Bu kampanya 166 destekçiye ulaştı


Nerdesin Birader? adlı dizimizin yeniden ekranlara dönmesini istiyoruz. Dizimiz eğlenceli bir diziydi, Çarşamba akşamlarımızın vazgeçilmezi... Senaryo içeriğinde KomediAksiyonDram ve Aşk dahil her konu mevcut... Dizimizin yeniden ekranlara dönmesi, akşamlarımızın yeniden keyiflenmesi demek... Bu yüzden kampanyamızı imzalamanızı ve dizimizi desteklemenizi rica ediyoruz...

Dizimizin başrol oyuncuları; Timur AcarGonca Sarıyıldız ve çocuk oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi'dir.

Ayrıca kadroda; Deniz Can AktaşHakan BilginAltan ErkekliRuhi SarıDilan TelkökSeren Deniz YalçınKemal UçarSami AksuDefne YalnızCezmi Baskın, ve Hamdi Alp gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Dizimizin konusu: Organize şubede görev yapan başarılı komiser Yiğit Çakmak (Timur Acar)'ın Hollywood'da tutunamayıp şansını Bollywood'da (Hindistan) deneyen başarısız oyuncu ikizi Yunus Çakmak (Timur Acar)'la bir geceliğine yer değiştirme hikayesini anlatıyor. Fakat bu oyun sandıklarından uzun sürecek ve hayatlarının oyunu olacaktır... Yunus Çakmak'ın şu hayatta isteyeceği en son şey ikizinin yerine geçmekti. Duygu Çakmak (Ülkü Hilal Çiftçi) Yiğit Çakmak'ın varlığından haberi olmayan 9 yaşındaki kızıdır ve bir anda ortaya çıkıp ben senin kızınım demesi Yiğit'i çok şaşırtacaktır. Yunus Yiğit'le hiç anlaşamayan aynı şubede görev yapan Aslı (Gonca Sarıyıldız) 'ya aşık olacaktır. Ama büyük bir sorun vardır. Yiğit Sinem (Seren Deniz Yalçın) 'le nişanlıdır ve Duygu dışında kimse Yiğit'in Yunus'la yer değiştirdiğini bilmemektir.Bugün Recep imzanı bekliyor!

Recep Çınkılıç bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Nerdesin Birader yeniden baslasin». Recep ve imza atan diğer 165 kişiye katıl.