Motosiklette arka çanta cezasına hayır - Can güvenliğimle oynama

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.500.


Biz motosiklet sürücüleri için en çok önem verdiğimiz husus güvenlik. Güvenli sürüş, güvenli ekipman, güvenli donanım... Araç sürücülerindeki gibi bir nebze koruyan kaporta, kemer, hava yastıkları bulunmadığı için kendi güvenliğimizi sürüş, ekipman, donanım tarafında artırmaya çalışıyoruz.

Donanımlarımızdan birisi de Arka Çanta! Günlük sürüşlerimizde gerekli olan kask, mont, eldiven, bot vb. ekipmanlar için sürüş harici zamanlarda en büyük destekleyici donanımız Arka Çanta... Artçılı sürüş yapıyorsak artçın ekipmanları ve güvenli yolculuğu için de Arka Çanta son derece önemli...

Biz çantaları ticaret veya aksesuar için değil ihtiyaç için, motosikletteki en temel ihtiyacımız olan güvenlik ihtiyacı için kullanıyoruz.  Sizlerden ricamız arka çantalara dönük ceza uygulamasını güvenliğimizi dikkate alarak sona erdirmeniz...Bugün Gökhan imzanı bekliyor!

Gökhan Yüksel bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Motosiklette arka çanta cezasına hayır - Can güvenliğimle oynama». Gökhan ve imza atan diğer 1.249 kişiye katıl.