Kampanya Kapatıldı

Şehit eşleri çocukları ve kardeşlerine tsk da istihdam hakkı istiyoruz vatan için

Bu kampanya 73 destekçiye ulaştı


Önemli bir duyurudur !!! arkadaşlarım abilerim,büyüklerim küçüklerim , kardeşlerim ben bir şehit eşiyim yaklaşık 3.5 ay önce eşim tank uzman çavuş oğuzhan yılmaz şehit düşmüştür ve bu durumla alakalı iyi kötü bir şekilde ayakta kalma mücadelesi içindeyim sizlerden bir ricam var beni iyi kötü tanıyan herkesi seçip ve türkiyeye de sesimi duyurup bir kampanya da bana destek olmanızı ve bunu duyurabildiğiniz kadar çok kişiye duyurmanızı rica ediyorum önce allah yolunda sonra vatan aşkıyla bir maddi beklentisi yada üniforma sevdası olmaksızın benim gibi nice gönüllü şehit aileleri var . bakanlık tarafından uygun görülmesi durumunda şehit eş cocukları ve kardeşlerine bir memuriyet hakkı veriliyor ve bu husus sadece tsk ve emniyet teşkilatında yok.
bunun gerçekleşmesi için bayan astbylık alımının olması için bir kampanya başlattım yolladığım linke tıklayıp imzalar mısınız sizden ricam memurluk hakkından ziyade ben asker olarak hayata tutunacağıma inandım herkesin bir umut kaynağı vardır ya yaşamanı devam ettiren bende içimdeki bu hırsı en çok bu meslekte yeneceğime inandım bu kampanya ile yeterli sese ulaşırsak bakanlık değerlendirmesi ile şehit eş cocuk ve kardeşlerine memuriyet hakkında mezuniyet şartı aramaksızın bir memurluk hakkı verildiği gibi uygun görülürse tsk da da aynı hakkı verebilir linki tıklayıp hemen imzala demeniz yeterli ..�Bu imzalar bakanlıga sunuluyor destek veren herkesten allah razı olsun kabul görürse bir çok vatan evladı şehit aileleri eşlerini çocuklarına kaybetseler dahi bu kurumda canı gönülden görev yapma şerefine ulaşacak allahım utandırmasın dua ve selametleBugün Özlem imzanı bekliyor!

Özlem Yilmaz bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Milli savunma bakanlığı : Şehit eşleri çocukları ve kardeşlerine tsk da istihdam hakkı istiyoruz vatan için». Özlem ve imza atan diğer 72 kişiye katıl.