Ahlaksız Nesil Yetişmesin. İdealist bir gençlik Beka için olmaz ise olmaz

Ahlaksız Nesil Yetişmesin. İdealist bir gençlik Beka için olmaz ise olmaz

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 10.
10 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
Milli Eğitim Bakanlığı ve tarafına abdullah auphi aydın bu kampanyayı başlattı

Milli Eğitim Büyük bir yanlış yapıyor. Mevcut eğitim müfredatı ile Enerjimiz tüketiliyor Kısa Devre halinde havanda su dövüyoruz.  Gençliğin İş gücü bakımından en verimli Yaş aralığında Eğitmek amacı Okullarda enerjisi tükrtiliyor. Çağdaşlık maskesi ile Ayyaşlığa Fuhuşa Haksız kazanca Piyango Loto gibi Kumar alışkanlıklarına heveslendiriliyor. Sonuç olarak 80 yılda Bu Müfredat ile suç işleme oranı %2000 lere tırmanmış 3000000 emniyet ve adalet personeli suçlar ile başedemez hale gelmiştir.  BU YANLIŞ EĞİTİM İLE  DOKTORLUK MUHASEBE MÜHENDİSLİK  BROKRATLIK MESLEKLERİ KULLANILARAK  ORGAN MAFYESI BÜÜYÜK YOLSUZLUKLAR YAPILMAKTADIR. YANİ AHLAK YETERSİZLİĞİ NEDENİ İLE MÜLLETİMİZ VE ÜLKEMİZ  BEKA SORUNLARININ ENBÜÜYÜĞÜNÜ YAŞAMAKTADIR. TERÖR ÖRGÜTÜ ORGANİZATÖRLERİ MEVCUT EĞİTİM SİSTEMİNDE TAHSİL GÖRMÜŞ KİMSELERDİR.

HAL BU Kİ   OKULLARDA  EVRENSEL AHLAK KURALALRINI İÇEREN CİDDİ SINIF GEÇMEDE BELİRLEYİCİ  BİR DERS  OLUŞTURULMALI.   Kuralalrdan bazıları 1- Asla yalan söylememek 2- Sözünde durmak  3- Sevgi Saygı   4- Hiç bir şeye ve hiçbir kimseye zarar vermemek  5- İşini sağlam yapmayı prensip edinmek  6- İçki uyuşturucu kumar fuhuş gibi ahlaksızlıklardan uzak durmak 7-Haketmediği ne el uzatmamak Avanta rüşvet gibi haksız kazanç peşinde koşmamak  gibi......................................   

Bu ders gözlemlemeli olmalı ana okulu ve ilk olkuldan itibaren ciddi olarak uygulanmalı ve sınıf geçmede beliirleyici olmalı. Öğrenci bunu bildiğinden daha başdan dürüstlük yarışına girecektir. VE ÜLKEMİZİ EMANET EDECEĞİMİZ KALİTELİ BİR GENÇLİK OLACAKTIR BU KALKINMAMIZI HIZLANDIRACAK  VEDE DAHA SAYILAMAYACAK KADAR BÜYÜK YARARLARI OLACAKTIR. YABANCI ÜLKELER NEZDİNDE İTİBARIMIZ ARTACAKTIR. 

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 10.
10 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.