Başarı

ONUR KANLI KATİLİNİN YAKALANMASINI İSTİYORUZ!

Bu kampanya 126 destekçi ile değişim yarattı!


Bu adam Onur Kanlı adında bir şahıs İzmir aliağa'da ruhsatsız merdiven altı köpek çiftliği işletiyor köpek dövüşlerinde kullanılmak için köpek üretiyor, yavruların kulaklarını kesiyor ve satıyor. (Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz) Büyük bahislerle etrafındaki insanlar ile birlikte hem kendi çiftliğinde hemde Türkiye'nin farklı yerlerinde köpek dövüşleri düzenliyor yani bir çetenin lideri. Dovuslerde yaralanan kopekler tedavi edilmeden direekt olarak katlediliyor. Bimer şikayet ettik, ancak maalesef bu ülkede yasama yürütme oldukca yavaş çalışıyor. Ancak sizlerinde desteğini bekliyoruz. bu kişi hakkında acil olarak yapabileceğimiz birşey yokmu? Lütfen yardımcı olun.
Bu canlarimiz acil olarak bu adamın elinden alınmalı ve kurtarılmalı...
Hayvan sever camia duyarsız kalmayıp gerekeni yapacağınıza ve oradaki diğer ölümü bekleyen köpeklere yardımcı olacağınıza inanıyorum lutfeenn...Bugün Mehmet imzanı bekliyor!

Mehmet Demir bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «mht_hack_team@hotmail.com: ONUR KANLI KATİLİNİN YAKALANMASINI İSTİYORUZ!». Mehmet ve imza atan diğer 125 kişiye katıl.