Kampanya Kapatıldı

A1 Ehliyet 150 cc Olsun !

Bu kampanya 222 destekçiye ulaştı


Neden Böyle Bir şey İstiyoruz (ÇÜNKÜ) ;

1_) Otoban tarzı yollarda büyük araçlar tarafından altımızdaki makineden dolayı 90'ın üstüne çıkmak zor oluyor bu durumda da sürücü bizi geçmek için bizim hayatımızı tehlikeye atıyor (makas tarzı hareketler yapıyor.)

2_) 125cc motorlarda herhangi bir arıza durumda belli edecek bir fabrika standartında sinyal (dörtlü sinyal) olmamasından kaynaklı durumumuzu tam belli edemiyoruz !

3_) Mondial MH Drift adlı motoru alan millet 125 cc olarak aldı ama ruhsatta 135 cc geçtiğinden dolayı çoğu millet 10 cc gibi az rakam olmasına rağmen ceza yedi.

4_) Japon markalar 125'lik motosikletlerin fiyatlarını uçurmuş durumda bu yüzden 250 cc fiyatına 125'lik bir motosiklet alıyoruz resmen ve bu iş EURO 4 ile 2 katına çıkacağına eminim !

SONUÇ OLARAK (istek) :

A1 Ehliyetteki kw sınırının kalkıp, 125 cc sınırının, 150 cc'ye çıkarılmasını veya cc sınırının kaldırılıp sadece kw sınırının olmasını istiyoruz.

İlgili yerlerin bu sorunları görüp kısa zamanda çözmesi dileğiyle...



Bugün Bahtiyar imzanı bekliyor!

Bahtiyar Göktaş bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «MEB: A1 Ehliyet 150 cc Olsun !». Bahtiyar ve imza atan diğer 221 kişiye katıl.