Manisa Eski Çöplük Bölgesi Çocukları Ölüyor

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 25.000.

25.000 imzaya ulaşıldığında, bu kampanya Change.org’da en fazla imzalanan kampanyalardan birisi olur.

Evet, fotoğrafta gördüğünüz bir köpek! Eminim birçoğunuz tanıyamadınız! Burası eski çöplük. Aylardır emek vermeye çalıştığımız, yetemediğimiz canlarımız köpek demeye bin şahit haldeler ve hiçbir belediye bu köpeklere yardımcı olmuyor‼️

Merkez bölgelerde besleme yapılırken (ki merkezdeki insanlar daha bilinçli olduğu halde) bu köpeklere niye yardımcı olunmuyor? İçebilecekleri bir gram su yeri yok! Yüzlerce hayvan telef oluyor!

Zaten zamanında belediyeler tarafından ölüme terkedilmiş bu canlıları biz ekip olarak yaşatmaya çalışıyoruz ama YETEMİYORUZ Artık SESİMİZİ DUYUN! YAŞATMAK İÇİN ÇALIŞAN BELEDİYELERE SESLENİYORUZ!

Aslında tek bir isteğimiz var; belediyelerin o bölgedeki hayvanlara su ve mama yardımı yapması. Yaklaşan yaz aylarında belediyenin su tankerinin günlük o bölgeye gitmesi ve su kaplarını doldurması çok zor bir iş değil.

Oraya barınak ekiplerinin ya da zabıta ekiplerinin haftada 2 kez mama bırakmasını belediyelerden rica ediyoruz. Tedavi olması gereken hayvanlara yerinde müdahale etmesi, barınakta tedavi edilmesi gereken hayvanı alıp tedavisi bittikten sonra gene çöplük bölgesine bırakmasını rica ediyoruz.

Ve sizlerden ricamız, kampanyamızı imzalayıp paylaşmanız, MAMA ve SU kabı yardım bağışında bulunmanız.