Madem Erken Açtılar, Biz de AVM'lere Gitmiyoruz!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.000.


Körfez Gazetesi’nden Kampanya: “Erken Açılan AVMlere Gitmiyoruz, Yakınlarımızı Göndermiyoruz”

2 gündür sürekli vatandaşların AVMlerin açılmasından dolayı şikayetleri ve isyanları gündemi meşgul ediyor. Evet, bizler de AVM'lerin erken açıldığını düşünenlerdeniz. Pandemide normalleşme sürecine biraz hızlı giriş yaptık. Ancak, bu kararın erken olduğunu ve riskli olduğunu düşünmemizden dolayı İskenderun Körfez Gazetesi olarak bir kampanya başlatma kararı aldık. Kampanyamızın adı, “Erken Açılan AVMlere Gitmiyoruz, Yakınlarımızı Göndermiyoruz.”

Biz Körfez Gazetesi ailesi olarak “Madem yanlış ve riskli buluyorsunuz, madem erken açıldığını düşünüyorsunuz. GİTMEYİN! O AVMleri dolduran zaten bizim çocuklarımız ve akrabalarımız. Çoluğunuzu da çocuğunuzu da akrabalarınızı da uyarırsanız zaten o AVM boş kalacak. İsyan edeceğinize önleminizi alın gitmeyin” diyoruz.

AVMler Yerine Yerel Esnafa Destek Verin

Biz Körfez Gazetesi ailesi olarak diyoruz ki,

“AVM lerin açılması kararına verilecek en güzel yanıt;
Eti Kasaptan
Balığı Balıkçıdan
Ekmeği Fırından,
Giysilerimizi yerel konfeksiyonculardan,
Meyveyi Sebzeyi Manavdan Almaktır
Avm’lerin Büyük Marketlerin Değil,
Her Zaman Yanınızda Olan Küçük Esnafın Tam Da Bugünlerde Size İhtiyacı Var.”

Yerli esnafa desteğin günü bugündür. Bizim gibi aynı düşüncede olan birçok vatandaşın olduğuna şahit olduk. Eğer sizde aynı düşüncedeyseniz, sizi de kampanyamıza destek vermeye, AVM’ye gitmemeye ve yakınlarınızı göndermemeye davet ediyoruz. İhtiyaçlarımızı yerel esnaftan alalım.