AŠ ESU VYTIS, BET MANE LIETUVOJ ŽUDO, KANKINA NEVEIKSNUS ŠIZOFRENIKAS NARKOMANAS ALMANTAS - grąžinti skubiai VYTĮ MAMAI MYLIMAI. VYTIS IS TORTURED BY INCAPABLE ILL SCHIZOPHRENIA ALMANTAS ; TO RETURN VYTIS TO LOVING MOMMY;

0 have signed. Let’s get to 100!


LIETUVOS POLICIJA IR VAIKO TEISIŲ APSAUGA, TEISMAI, ŽMONĖS, VAIKAI

PASKAMBINKIT 112

ESU LAIKOMAS PRIEŠ SAVO VALIĄ IR KANKINAMAS, PATIRIU ĮVAIRIAPUSĮ ŽIAURŲ SMURTĄ BALTŲ PR 161-54 KAUNAS , KAUNO RAJ., LIEPŲ G 4. ALMANTAS IR JO TĖVAI ALVYDAS IR VANDA BARKAUSKAI BANDĖ MANE IŠMESTI MANE PRO DEVINTO AUKŠTO VIRTUVĖS LANGĄ - MANO KOJOS BUVO LAUKE.

NEGERĄ ALMANTĄ NUSIKALSTAMAI GLOBOJA DAUGĖLIENĖ, TARVYDIENĖ - JOS MANE PARDAVĖ NEGERAM ALMANTUI, SUKLASTODAMOS DOKUMENTUS. DAUGĖLIENĖ, TARVYDIENĖ NUMAČIUSIOS MANE ATIDUOTI Į APUOLĘ (DOKUMENTAS 2014 METŲ VASARIO MĖN). AŠ GIMIAU SVEIKAS, MYLIU MAMYTĘ, SENELIUS IGNATAVIČIUS, TETĄ IGNATAVIČIŪTĘ IR NORIU KUO GREIČIAU BŪTI GRĄŽINTAS MAMYTEI. 

https://secure.avaaz.org/en/petition/Lietuvos_Respublikos_Vyriausybei_Grazinkit_Vyti_Barkauska_mamai_Vaiko_teises_nutraukit_kersta_pries_vaika/?lSrDYib&pv=0&fb_ref=Default

PASODINKITE ALMANTĄ Į KALĖJIMĄ.  MANE ATĖMĖ IŠ MYLINČIOS MAMYTĖS BE TEISMO SPRENDIMO UŽSIENYJE IR PO METŲ ATIDAVĖ TEISTAM NEGERAM ALMANTUI Į LIETUVĄ. BEVEIK METUS BUVAU ATIDUOTAS PAS UŽSIENIEČIUS GLOBĖJUS, KURIE MANĘS NEPRIŽIŪRĖJO IR PIKTNAUDŽIAVO ALKOHOLIU - DĖL UŽSIENIEČIŲ PRIŽIŪRĖTOJŲ ELGESIO SU MANIMI UŽSIENIO MEDIKAI REGISTRAVO ĮVYKĮ POLICIJOJE. MAMYTĖ MANE PRIŽIŪRĖJO LABAI GERAI - MANO VISI DANTUKAI BUVO SVEIKI, ŪGIS SVORIS NORMALUS, MAMYTĖ AUDRONĖ MANE IŠMOKĖ RAŠYTI IR SKAITYTI NUO KETVERIŲ METUKŲ,  MANO EMOCINĖ SVEIKATA BUVO GERA AUGANT SU MAMYTE, BET SU MAMYTE MANE PAGROBUS LEIDO MATYTIS LABAI RETAI, O SU LABAI NEGERU ALMANTU PRIVERSDAVO MATYTIS DAŽNAI, NORS AŠ TO NENORĖJAU.   LIETUVOS VAIKO TEISIŲ SK IŠ KERŠTO SUKLASTOJO LABAI DAUG DOKUMENTŲ. JOKS ADVOKATAS MAN NEPADĖJO LIKTI SU MAMYTE, VISI IŠ KARTO SAKĖ, KAD ATIDUOS MANE SKRIAUDŽIANČIAM ALMANTUI. MAMYTEI LIEPĖ MANĘS ATSISAKYTI, BET MAMYTĖ MANĘS NEATSISAKĖ, MAMYTĖ MANE MYLI. 

ALMANTAS MANĘS NEMYLI, JIS MANE MUŠA IR SMAUGIA MANE, NES JIS YRA LABAI NEGERAS. KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ BUVO ĮRAŠIUSI ALMANTĄ Į SOCIALINĖS RIZIKOS ŠEIMŲ SĄRAŠĄ DĖL TO, KAD JIS SKRIAUDŽIA MANE. MOČIUTĖ, MAMYTĖ MATĖ, KAIP MANE PRIEVARTAVO ALMANTAS KAI BUVAU DAR VISAI MAŽIUKAS, EKSPERTAI UŽFIKSAVO ALMANTO SMURTĄ PRIEŠ MANE - MĖLYNES ANT MANO KŪNO IR SUBADYTUS ADATOMIS MANO NAGUS, RADO NARKOTIKŲ MANO ŠLAPIME PO PRIVERSTINIO PASIMATYMO SU ALMANTU, O ANT MANO RŪBŲ IR PAKLODŽIŲ, PAIMTŲ IŠ ALMANTO NAMŲ, RADO ĮRODANČIŲ ALMANTO PRIEVARTĄ PRIEŠ MANE ŽYMIŲ. IŠGYVENAU DVI SUDĖTINGAS CHIRURGINES OPERACIJAS DĖL ALMANTO SMURTO, ALMANTAS IŠBADĖ MAN AKYTES - NUSTATYTOS MAN AKYČIŲ KRAUJOSRŪVOS, AKLUMAS. MAMYTĖ, MOČIUTĖ KIEKVIENĄ DIENĄ RAŠO LAIŠKUS VYRIAUSYBINĖMS ORGANIZACIJOMS IR PRAŠO GELBĖTI MANE DĖL GRĖSMĖS MANO GYVYBEI. 

ALMANTAS BARKAUSKAS VALGO BALTUS IR JUODUS MILTUKUS IR GRŪDA VALGYTI JUOS MAN - ALMANTO NARKOTIKŲ VARTOJIMO NIEKAS NIEKADA NETIKRINO. ALMANTAS SKRIAUDŽIA MANE KARTU SU KITAIS VYRAIS – EDVARDU KUČINSKU IR VAIDU VELIČKA. ALMANTAS NEATSIMENA SAVO VARDO, JIS SAKO MAN, KAD JO VARDAS YRA MAMULYTIS.  ALMANTAS MANE VADINA MERGAIČIU, NORS AŠ ESU BERNIUKAS. ALMANTAS NEŽINO KAIP VADINASI JO KŪNO DALYS. ALMANTAS SAKO MAN, KAD VYRIŠKAS LYTINIS ORGANAS VADINASI KOŠE, BANANU, MĖSA, SULTIMIS, BUTELIU, SALDUMYNAIS, SRIUBA, TREČIA KOJA, UODEGA, RANKA, PAPU. ALMANTAS SUŽALOJO MAN BURNĄ SU SAVO 'RAUDONU BANANU' – AŠ NEBEGALIU VALGYTI DAUGELIO MAISTO PRODUKTŲ.

KAUNO VAIKO TEISIŲ APSAUGOS TARNYBA MELAVO UŽSIENIUI IR LIETUVOS TEISMAMS, KAD JIE NEŽINO KAIP SUNKIAI MANO SVEIKATĄ ŽALOJA  ALMANTAS.

LIETUVOS VAIKO TEISIŲ TARNYBA NEPRANEŠĖ UŽSIENIUI, KAD BUVO ĮRAŠĘ ALMANTĄ Į SOCIALINĖS RIZIKOS ŠEIMŲ SĄRAŠĄ DĖL SMURTO PRIEŠ MANE, KAD MAN IR MAMYTEI ATLIKTOS PSICHIATRINĖS EKSPERTIZĖS IR NUSTATYTA, KAD MES NEFANTAZUOJAME IR ESAME PSICHIŠKAI SVEIKI. ALMANTUI REIKIA Į PSICHIATRINĘ – JO EKSPERTIZĖS NĖRA ATLIKTOS ; LIETUVOS TEISĖJAI IR VAIKO TEISIŲ APSAUGOS SKYRIUS NEIŠVARDINO ALMANTO TEISTUMO IŠRAŠŲ, NUOBAUDŲ. PROKURATŪRA VISĄ LAIKĄ TYČIOJASI IŠ MAŽO VAIKO - MANĘS. 

PROKURORAI IKI ŠIOL NEAPŽIŪRĖJO LABAI SUNKAUS NUSIKALTIMO ĮVYKIO VIETOS - ALMANTAS IR AŠ BUVOME TREČIAME AUKŠTE AKROPOLIO STOVĖJIMO AIKŠTELĖJE. ALMANTAS BUVO ŠALIA MAŠINOS, O MANE LAIKĖ PRIRIŠĘS KĖDUTĖJE MAŠINOJE IR GRŪDO SAVO LYTINĮ ORGANĄ MAN Į BURNĄ. 

ALMANTAS GRASINA NUKIRSTI MAN IR MAMYTEI GALVAS, NOSIS, KAKLUS, KOJYTES. ALMANTAS MUŠA MANE IR MANO SENELIUS IGNATAVICIUS GATVĖJE. ALMANTAS VADINA MUS BJAURIOMIS MAZGTOTĖMIS IR SAVO GRASINIMUS VYKDO.

KAUNO MIESTO VAIKO TEISIŲ VEDĖJA DAUGĖLIENĖ UŽSAKĖ, KAD MAN BŪTŲ SUFABRIKUOTA AUTIZMO DIAGNOZĖ IR MANE PERDUOTŲ LABAI NEGERAM ALMANTUI. SPECIALISTAS, TURĖJĘS PATVIRTINTI TĄ DIAGNOZĘ, NIEKO APIE TĄ SUKLASTOTĄ PAŽYMĄ NEŽINO, NIEKADA NEMATĖ IR NEKALBĖJO NEI SU MANIM, NEI SU MAMYTE. PALIEPUS DAUGĖLIENEI, MANE TYRĖ BE VERTĖJO, BE TEISMO NURODYMO, NORS GYDYTOJAS PEDIATRAS NERADO PAS MANE JOKIŲ AUTIZMO POŽYMIŲ. 

 MANE IŠ MAMYTĖS ATĖMĖ JĖGA BE JOKIO DOKUMENTO, BE JOKIOS PRIEŽASTIES O.TARVYDIENĖS UŽSAKYMU IR NEDAVĖ NEI VIENO ŠANSO MAMYTEI MANE SUSIGRĄŽINTI. ATĖMĖ BE JOKIOS PRIEŽASTIES -  UŽSIENIO SAVIVALDYBĖJE 614 PRADINUKŲ NEGAVO MOKYKLOS DĖL MOKYKLŲ TRŪKUMO 2013 METAIS, O MANO MAMYTĖ MAN GAVO DVI MOKYKLAS 2013 RUGSĖJO 21-23D, BET MANE IR MANO MAMYTĘ, MOČIUTĘ SUSPARDĖ NEPRISISTATĘ ASMENYS PAREIGŪNŲ UNIFORMOMIS IR PAGROBĖ IR IKI ŠIOL MAMYTEI NEATIDAVĖ, O TYČIA ATIDAVĖ TEISTAM DĖL PEDOFILIJOS ALMANTUI. SILPNAREGIAI, AKLI VAIKAI LABIAU PAVARGSTA LANKYDAMI MOKYKLAS TOLI NUO NAMŲ, - MAN MAMYTĖ SURADO DVI MOKYKLAS ARTI NAMŲ IR PAČIUS GERIAUSIUS DAKTARUS PASAULIO MĄSTU, MANO SVORIS ŪGIS, EMOCINĖ SVEIKATA BUVO PUIKI AUGANT PAS MAMYTĘ - 2013 RUGPJŪČIO MĖN, 2013 SPALIO MĖN DAKTARŲ IŠRAŠAI. AŠ NORIU GYVENTI SU MAMYTE. AŠ MOKIAUSI PUIKIAIS PAŽYMIAIS GERIAUSIAI ĮVERTINTOJE ŠVIETIMO MINISTERIJOS PRADINĖJE MOKYKLOJE UŽSIENYJE, AŠ BUVAU IŠKART PRIIMTAS Į ANTRĄ KLASĘ IR BAIGIAU ANTRĄ KLASĘ LABAI PUIKIAIS ĮVERTINIMAIS. SOCIALINĖ TARNYBA TYČIA NELEIDO MANĘS DU MĖNĖSIUS, Į MOKYKLĄ. ALMANTAS IR SOCIALINĖ TARNYBA MAN NELEIDO IR NELEIDŽIA  MATYTI MAMYTĖS, MOČIUTĖS.

 AŠ TURĖJAU DAUG DRAUGŲ IR DABAR TURIU DRAUGŲ IR IŠSAKAU, KAD ALMANTAS MANE SKRIAUDŽIA. VAIKO TEISIŲ APSAUGOS SKYRIUS RAŠO, KAD JIE NEATSAKINGI UŽ ALMANTO SMURTĄ. 

 LIETUVOS VAIKO TEISIŲ VEDĖJA LABAI SENA - JI DIRBA ŠIOSE PAREIGOSE JAU NET 30 METŲ.

JI NEBEATSIMENA, KĄ REIŠKIA ‚GRĖSMĖ MAŽO VAIKO GYVYBEI‘ IR NET NEBEŽINO KĄ DARYTI, JEI VAIKAS, TOKS KAIP AŠ, ATSIDURIA PAVOJUJE PAS NEGERĄ BEPROTĮ NARKOMANĄ ALMANTĄ. , JI GALVOJA, KAD VISI VAIKAI TURI BŪTI ATIMTI IŠ GERŲ MAMYČIŲ IR ATIDUOTI NUTEISTIEMS SMURTAUTOJAMS VAIKŲ SKRIAUDIKAMS, KURIUOS PATI BUVO ĮRAŠIUSI Į SOCIALINIŲ RIZIKŲ ŠEIMŲ SĄRAŠĄ DĖL SMURTO. AR GERAI JI GALVOJA?

VIENA DIENA PATIRIAMO SMURTO IŠ NEGERO ALMANTO MAN PRILYGSTA IŠTISIEMS METAMS KANKINIMŲ, NEŽINAU, AR LIKSIU GYVAS. TODĖL MALDAUJU PADĖTI, KAD AŠ GRĮŽČIAU KUO GREIČIAU PAS MAMYTĘ IR KAD ALMANTAS BŪTŲ KALĖJIME. VAIKO TEISIŲ VEDĖJA SIUNTĖ SUKLASTOTUS DOKUMENTUS TEISMAMS -   LIETUVOS APELIACINIO TEISMO TEISĖJAI ALVYDAS POŠKUS, GINTARAS PEČIULIS, DALIA KAČINSKIENĖ ANTRĄ KARTĄ TEISMO SPRENDIMĄ PRIĖMĖ UŽ AKIŲ IR ATIDAVĖ MANE TOLIAU SKRIAUSTI TEISTAM ALMANTUI IR JO ADVOKATEI, KURI KARTU SU ALMANTU IR SIGITA PADRĖZIENE, ALMANTO TĖVAIS MANE MUŠĖ IR GRASINA NUŽUDYTI.  ALMANTAS IR JO TĖVAI MANE BANDĖ IŠMESTI PRO 9 AUKŠTO LANGĄ, MANO KOJOS BUVO LAUKE.  

NUSIPELNIAU GYVENTI SU MAMYTE AUDRONE. MAMYTĖ PRISIEKĖ MANE VISĄ LAIKĄ SAUGOTI NUO LABAI NEGERO ALMANTO. 

 

LITHUANIAN POLICE I CALL YOU  112.  

RETURN ME TO MY MOMMY. PUT ALMANTAS TO JAIL.

YOU FORCIBLY REMOVED ME FROM MY LOVING MOMMY AND GAVE ME TO CONVICTED PEDOPHILE ALMANTAS. HE DOES NOT LOVE ME, HE BEATS ME AND STRANGLES ME, BECAUSE HE IS VERY BAD.

ALMANTAS USES WHITE AND BLACK POWDER AND GIVES IT TO ME. ALMANTAS ABUSES ME WITH OTHER MEN. ALMANTAS DOES NOT REMEMBER HIS NAME, HE  SAYS TO ME THAT HIS NAME IS MAMULYTIS. ALMANTAS CALLS HIMSELF VYGA.

ALMANTAS CALLS ME MERGAITIS (GIRL) . BUT I AM THE BOY.

ALMANTAS DOES NOT KNOW WHAT ARE THE NAMES OF HIS PARTS OF THE BODY. ALMANTAS TELLS ME THAT MALE ORGAN  IS PORRIDGE, BANANA, MEAT, JUICES, BOTTLE, SWEETS, SOUP, THIRD LEG, TAIL. ALMANTAS INJURED MY MOUTH WITH HIS ORGAN. THERE IS NOT ANY PSYCHIATRIC ASSESSMENT OF ALMANTAS. 

ALMANTAS IS VERY BAD – HE BEATS ME AND SEXUALLY ABUSES ME SINCE I WAS BORN. I SUFFERED TWO OPERATIONS DUE TO HIS ABUSE  AND LITHUANIAN SOCIAL SERVICES PRETENDS THAT THEY DONT KNOW ANYTHING HOW SEVERE MY HEALTH IS DAMAGED BY ALMANTAS. I DONT SEE ANYMORE AS ALMANTAS INJURED MY EYES. 

ALMANTAS INJURES MY FINGERS WITH NEEDLES AND THREATENS TO CUT OUR HEADS,  NOSES,  NECKS, LEGS.. ALMANTAS BEATS US IN THE STREET. ALMANTAS CALLS  ME  UGLY ‚HOUSE FLANEL‘.

 ALMANTAS INJURES MY EYES WITH FORK, WITH BRUSH SINCE I WAS SMALL. I DON‘T SEE PROPERLY ANYMORE – I SEE NOW LESS THAN 1 LINE WITH GLASSES. I WANT TO LIVE. I WANT TO SEE THE GRASS, THE SKY, MOMMY. I WANT TO LIVE WITH MOMMY, I WANT THAT ALMANTAS WOULD BE IN JAIL. THE LABORATORY RECORDS PROOVE THAT THERE IS FOUND DRUGS IN MY URINE AFTER FORCIBLE MEETING WITH ALMANTAS, THERE ARE FOUND SEXUAL ABUSE MARKS ON MY CLOTHES, ON BLANKETS AFTER FORCIBLE MEETING WITH ALMANTAS. 

 Today: Vycio is counting on you

Vycio Draugai needs your help with “LIETUVOS VYRIAUSYBINĖS INSTITUCIJOS: AŠ ESU VYTIS, BET MANE LIETUVOJ ŽUDO, KANKINA IŠ KERŠTO - grąžinti skubiai VYTĮ MAMAI MYLIMAI IR skubiai įkurti Lietuvoje Seksualinių nusikaltėlių registrą. TO RETURN VYTIS TO MOMMY; TO IMPLEMENT THE REGISTRY OF SEXUAL”. Join Vycio and 42 supporters today.