Peticija įteisinti poliamoriją (daugianares šeimas)

Peticija įteisinti poliamoriją (daugianares šeimas)

Startdatum
1. März 2021
Petition an
Lietuvos Respublikos seimas
8 Unterschriften:Nächstes Ziel: 10
Jetzt unterstützen

Warum ist diese Petition wichtig?

Gestartet von Kipras Petrauskas

Lietuvoje diskriminuojamos kelis asmenis mylinčių ir biseksualių asmenų teisės kurti šeimą pagal savo poreikius. Poliamoriją praktikuojantys asmenys verčiami slėpti savo santykius dėl visuomenės netolerancijos. Šie asmenys dėl to patiria stresą, netgi žudosi. Turime įteisinti daugianares šeimas, kad išgelbėtume šių žmonių gyvybes.

Įteisinus daugianares šeimas, būtų išspręstos ne tik šių asmenų, bet ir visos visuomenės problemos:
1. Smurtas šeimoje atsiranda dėl to, kad partneriai savinasi vienas kitą. Monogaminiai santykiai grindžiami egoistiniu nuosavybės jausmu, kad partneriu negalima dalintis su kitais. Daugianarėse šeimose asmenys peržengia egoistinius partnerio savinimosi jausmus ir patiria dalinimosi su kitais džiaugsmą. Monogaminėse šeimose stipresnis partneris gali primesti savo valią silpnesniam, o daugianarėse šeimose silpnesni nariai gali efektyviau suvaldyti dominuojantį asmenį, todėl tokiose šeimose būtų geriau sprendžiama smurto problema.

2. Lietuvoje daug šeimų skiriasi dėl santuokinės neištikmybės. Įteisinus daugianares šeimas, būtų galima įteisinti naujus meilės ryšius ir išsaugoti esamą santuoką.

3. Įteisinus daugianares šeimas, neliktų dirbtinių kultūrinių kliūčių į Lietuvą atvykti asmenims, kurie yra sukūrę daugianares šeimas kitose šalyse, kur tai leidžiama. Tai praturtintų Lietuvą ir ji taptų tolerantiška daugiakultūrine šalimi.

Jetzt unterstützen
8 Unterschriften:Nächstes Ziel: 10
Jetzt unterstützen