Kozmetik Sektöründe Hayvanlar Denek Olarak Kullanılmamalı! Hayvanları Kurtar!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 25.000.

25.000 imzaya ulaşıldığında, bu kampanya Change.org’da en fazla imzalanan kampanyalardan birisi olur.

Hayvanlar üzerinde test edilmiş kozmetik ürünlerini almamalıyız. O KOZMETİK ÜRÜNLERİ HAYVANLARI KÖR, SAĞIR, SAKAT BIRAKIYOR VE HATTA VE HATTA ÖLDÜREBİLİYOR.

Sen de farkında ol. Bu ürünleri kullanma.

Bu kampanyayı imzalayarak, aşağıdaki firmaları, hayvanları denek olarak kullanmayı bırakmaya çağır. Hayvanları kurtar.

Hayvanları denek olarak kullanan firmalara örnekler:  Air Wick, Axe, Avon, Blotherm, Braun, Cacharel, Calgon, Carefree, Clear, Comfort, Dolce & Gabbana, Donna Karan, Dove, Durex, Estee Lauder, Febreze, Finish, Garnier, Gillette, Giorgio, Armani, Glade, Head & Shoulders, Helena, Rubinstein
 
Firmalar hayvan deneylerini bıraktığını açıklayana kadar BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYALIM!

Kozmetik satın alırken, şampuan bile satın alırken arkasını okuyun. Eğer cruelty free ve not tested on animals (hayvanlar üzerinde test edilmemiş) yazıyorsa alabilirsiniz! Bu kadar basit, lütfen hepimiz uygulayalım bu zalim markaları güçsüz bırakalım! Ayrıca doğal içerikli ürünler olsalar da hayvanlar üzerinde test edilemezler!

Sadece 3 saniyenizi ayırıp ürünün arkasını okuyarak bu zulmü engellemiş olacaksınız düşünsenize ne kadar kolay olduğunu?

Lütfen herkes elini vicdanına koysun. Bir yandan kürk giyen zengin insanları kınarken bir yandan hayvan üzerinde test edilmiş kozmetik satın almayalım lütfen!

SEN DE FARKINDA OL, SEN DE O MASUM HAYVANLARI KURTAR! 

Bize lütfen yardımcı olun! Hayvanları ve kemirgenleri koru!!! ❤