Kampanya Kapatıldı

Manevi evlat butonu

Bu kampanya 17 destekçiye ulaştı


Merhabalar Yaşlı ve Hastalar için "manevi evlat" butonu
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bakıma muhtaç hasta ve yaşlıların barındığı 320 eve, elektronik sistem kurdu. Bu sistemle yaşlı yada bakıma muhtaç hastalar önce bir butona basıyorlar ve karşılarında güler yüzlü bir muhatap buluyorlar.
Uygulamanın adı da çok anlamlı, "Manevi Evlat". Sistem evdeki muhtemel gaz, duman veya su kaçağını anında bağlı olduğu Akıllı Yaşlı Bakım Merkezi'ne bildiriyor. Daha da önemlisi bir butonla, yaşlı ve hastaların imdadına anında yetişiliyor.
Belirtilen ihtiyaca göre ekipler, yaşlı ve hastaları ziyaret ediyor. Tamirattan ev temizliğine, sıcak yemekten kişisel bakıma, her türlü ihtiyaca cevap verilmeye çalışılıyor.
Bu projeyle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından ödül verildi. Bu uygulamanın her şehirde yaygınlaşmasını istiyorum . Öncelikle yaşadığım şehirde başlatabilirsek çok memnun olurum desteklerinizi bekliyoruz Gönüldaş manevi evlatlardan ❤️Bugün Betül imzanı bekliyor!

Betül Aydın bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Kocaeli Büyükşehir Belediyesi : Manevi evlat butonu». Betül ve imza atan diğer 16 kişiye katıl.