Kimyasal - Biyolojik Saldırı altındayız.Siyasetçilere Çağrımız:Chemtrails'e DUR deyin..

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.


 

 CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu,

 İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener,

Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu.

Ülkemiz , yabancı uçaklar tarafından ''Chemtrails,, olarak adlandırılan uygulama ile Kimyasal ve Biyolojik saldırılara maruz kalmaktadır.

Nano teknoloji bu toksik maddeler insan sağlığını olduğu kadar bütün canlı yaşamını da tehdit etmektedir.
Bir çok yaşanılan olumsuz durumların (sel baskınları,kuraklık..) gibi aşırı iklim koşulları ve de toplumun genel sağlığı bu çerçevede değerlendirilmelidir.

Havadan püskürtülen bu toksik maddelerdeki bazı kimyasallar nedeniyle aynı zamanda toplumun tepkisizleştirilmesinin amaçlandığı ve bu  gerçeğin bilimsel boyutuyla araştırılması gereğine inanıyoruz.
Chemtrails-Haarp-İklim Mühendisliği uygulamaları çağımızın iklim savaşları silahlarıdır .
Canlı yaşamını risk altına sokan  ve Ülkemizin geleceğini öncelikle ilgilendiren bu saldırıların durdurulması için,  konunun ''ivedilikle,, T.B.M.M  gündemine getirilmesini biz vatandaşlar olarak  istiyoruz.
Ülkemize karşı yapılan bu saldırılar aynı şekilde birçok dünya ülkesinde de uygulanmakta ve dünya genelinde de yoğun tepkiler oluşmaktadır.
Sessiz ve tepkisiz kalındığı sürece bu saldırıların aralıksız devam edeceğinin farkındayız.

Bu durumun gerçekliğini belgeleyen pek çok resim,video ve belgeler vardır . Bir araştırma ile de bu durumun gerçekliği anlaşılabilinir.

Birçok ülkede yapılan yağmur suyu ve kar analizlerinde, yoğun şekilde Alüminyum,Baryum ,Strontiyum gibi insan sağlığı ve canlı yaşamını olumsuz yönde ilgilendiren kimyasalların bulunduğu belgelerle kanıtlanmıştır.


Maalesef ülkemiz ,toplumun ve de canlı yaşamın genelini ilgilendiren bu hayati konuda tepki vermekte ve önlem almakta geç kalmaktadır.

Küresel ısınmaya karşı önlem alıyoruz ''maskelemesi,, ile küresel güçlerce yapılan bu saldırıların ağır sonuçlarından ,Ülkeyi yönetenlerin sorumluluğu kadar Muhalefet Partilerinin de sorumlulukları vardır.
Bu sorumluluklarınızı sizlere hatırlatıyor ve bizleri temsilen bulunduğunuz T.B.M.M'inde, bu hayati konuyu Ülke gündemine getirerek  sorumluluklarınızı yerine getirmenizi konunun önemine binaen ''ACİL,, olarak istiyoruz.

Saygılarımla .

Bülent Güvenç

https://www.facebook.com/groups/1728038387469074/

https://www.facebook.com/groups/138943286481110/

https://www.facebook.com/groups/1305368432839175/