İSTANBUL’A HALKIN ADAMI GÜRSEL TEKİN’i İSTİYORUZ

İSTANBUL’A HALKIN ADAMI GÜRSEL TEKİN’i İSTİYORUZ

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.
500 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
Kemal Kılıçdaroğlu (CHP Genel Başkanı) tarafına Hakan Urun bu kampanyayı başlattı

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 
Biz İstanbul’da yaşayan yurttaşlar olarak çeyrek asırdır yaşadığımız kentin kanını emen yönetim anlayışından kurtulmak istiyoruz.
Kurtuluş reçetesi de sizin önünüzde duruyor. 
Parti içerisindeki bütün basamaklara dokuna dokuna buraya gelmiş, çok genç yaşta CHP’ye üye olduğundan bugüne kadar hangi görev verilmişse başarıyla yerine getirmiş, Belediye Meclis üyeliği, Belediye Grup Başkanlığı, İstanbul İl Başkanlığı, Milletvekilliği, Genel Başkan Yardımcılığı hangi makam varsa hepsine emek vererek, mücadele ederek, halkın desteğini alarak gelmiştir. İstanbul’u sokak sokak bilen, hangi mahallede kim yaşıyor, ne sorunu var bilen ve yıllardır bu insanlarla birlikte olan, İstanbul’un 934 mahallesinin neredeyse tamamını sokak sokak gezmiş bir parti emekçisidir Gürsel Tekin.
İşim gereği İstanbul’u gezen, her sektörden, her demografik yapıdan ve her siyasi düşünceden insanlarla iletişim kuran bir yurttaş olarak söylüyorum, bu seçim başka bir seçimdir. Ekonomik, sosyal, kültürel bir çok açıdan bu seçimde İstanbullu değişim istiyor. 
Siz, CHP Yönetimi  büyük hatalar yaparak bu dalganın önüne set çekmezseniz İstanbul’da ve Türkiye’de yeni bir iklim oluşabilir. İstanbullular artık yeni bir yönetim, yeni bir anlayış, yeni bir zihniyet istiyor. Sahada Gürsel Tekin üzerinde geniş bir koalisyon kurulmuş durumda. Sokakta vatandaş ‘değişim şart’ diyor. Şimdi siz değişim şart diyenlere güven vermek, onların gönüllerini kazanmak zorundasınız. İstanbul’da AKP’nin kalesi sayılabilecek büyük ilçelerinde dahi Gürsel Tekin isminin büyük bir karşılığı var. Araştırma sonuçları, sosyolojik analizler ve ekonomide ki genel gidişat İstanbul’da CHP’nin Gürsel Tekin ile seçimleri kazanabileceğini gösteriyor. Bunu açık bir şekilde söylüyorum ve eminim ki bu veriler sizin masanızın üzerinde de duruyordur. Yapmanız gereken şey belli, sosyolojiye uygun, İstanbul’un sorununu ve çözümünü bilen, verilerle ispatlı sokakta karşılığı olan aday göstermeniz. 
Siz kendinize engel olmadıkça İstanbul’u Gürsel Tekin ile kazanmanıza hiçbir şey engel olamaz.
Saygılarımla 
Hakan URUN 

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.
500 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.