Kampanya Kapatıldı

Kardeş ülke Azerbaycan da minik kardeşimiz göz Gore Gore ölüme terk edilmemeli.Acil yardim

Bu kampanya 789 destekçiye ulaştı


Tunar cebizade Kardeş ülke Azerbaycan da yaşayan minik bir kardesimiz.kucuk bedeni büyük bir hastalık ile mücadele ediyor Beta talassemiya hastalığını taşıyor.

Şuan durumu çok acil.acilen Türkiye de çaresi bulunan bu hastalığın tedavisi için Acıbadem hastahanesi imkan sunmuş.Donor bulunursa 80 bin tl karşılığında Donor bulunamazsa 250 bin tl karşılığında ameliyatını gerceklestirebileceklerini beyan etmişler aile bu yönde bilgilendirilmiş. 

Fakat aile Azerbaycan da bazı kampanyalar başlatmış 3 günde 1000 manat turk lirası ile 2000 tl toplanmış.

Bu arada Tunar daha da ağırlaşmış kan kusar duruma gelmiş ailesi çok çaresiz çok çok acil Türkiye ye gelmeliler ve Tunar yaşamalı.Destekleriniz bir canı hayata bağlayacak unutmayın.

Sayın büyüklerim Devletin bekasını ellerinde vicdanlarında layiki ile taşıyan siz büyük yürekli insanlar lütfen sesimizi duyun..Su mübarek Ramazan Ayında biz muslumanlara yakışan komşusu açken tok oturamamaktir..

.https://www.facebook.com/profile.php?id=100018107346221

Bu Tunar in Facebook hesabı inceleyin ailesi ile iletişim kurmanız durumunda Tunar kurtulabilir.

Sevgili Devlet büyüklerim ben vatandaş olarak üzerime düşeni yaptigima inanıyorum.

Sizlerinde aynı hassasiyeti gostereceginizden zerre şüphem yoktur.

Yeter ki bu mektup sizlere ulaşabilsin.Bugün Askin imzanı bekliyor!

Askin Buyuk bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Kardeş ülke Azerbaycan da yasayan bu minik kardeşimiz göz Gore Gore ölüme terk edilmemeli.Acil yardim». Askin ve imza atan diğer 788 kişiye katıl.