Motosikletli Kuryelerin Site v.b yerlere motosikletleri ile giriş izni..

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 200.


Merhabalar ..

Biz;

Karşıyaka motosikletli kuryeler derneği olarak site v.b özel yerlere, motosikletimiz ile içeriye alınmamıza şiddetle karşı çıkıyoruz..

Yapılan haksızlıkları ve 2.sınıf vatandaş muamelesi görmemizi esefle kınıyoruz..

Bizler, tüm motosikletli kuryeler;

Gerek yiyeceğiniz, gerek evraklarınızı ve gerekte kişisel isteklerinizi zamanında ve isteğinize göre size ulaştırmaya çalışırken yağmur, çamur, ve bilinçsiz sürücülerin üzerine birde siteler içerisinde yürümek zaten zor olan mesleğimizi gereksiz bir biçimde dahada zorlaştırmaktadır.

Özellikle bu işe baş koymuş belli başlı sitelerin hiç bir gerekçe yok iken bu tarz kararlar alması ve uygulaması. Üstelik ekstradan site içerisinde belirlenmiş rotadan yürümediğimiz taktirde güvenlikler ve yetkili kişiler tarafından sözlü taciz edilmemiz kesinlikle toplumsal bir ayıptır..

Buna hep birlikte dur diyebiliriz ..

Nasıl ?!

  1. İlk olarak imzanızı atın. Bu sayımızı belirleyecek en büyük unsur olacak.
  2. Mümkün olabildiğince bu yazı dizesini insanların görmesini sağlayın.
  3. Eğer bir kurye isen bu yazıyı bir yazıcı yardımı ile çoğaltıp müşterilerinin ürünlerine zımbalayıp farkındalık yaratabilirsin.
  4. Eğer müşteri isen, bir sitede oturuyorsan ve bu siteye motosikletli kuryeler motosikletleri ile alınmıyorsa yönetiminize bu konuyu açıp imza verip bu durumun değişmesini talep edebilirsiniz.     Gerekçeniz : Yemeğiniz çok geç ve soğuk geliyor olabilir. 

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler ..

 

Karşıyaka Moto Kuryeler Derneği