Kampanya Kapatıldı

Kadına Şiddete HAYIR!

Bu kampanya 186 destekçiye ulaştı


Mersin'de gerçekleşen bir vicdansızlığa ve büyük bir suça göz yummak istemiyoruz. 

 - İki - üc gün önce hapiste ( acık ceza evi ) olan kadının eşi üç ayda bir kullanarak evine geliyor. Her sey gayet duzgun giderken aksam adam sebepsizce kadını dovmeye başlıyor ( öldüresiye).  Kadın bir an yakalayıp odasina kaçarak kapısını kitleyip camdan çığlıklar ile yardim dileniyor lakin yardimina gelen tek bir kimse bile olmuyor. Kocasi zorla kapiyi kırıp kadını sürüklüyor artindan kemeri ile boğmaya baslayarak  " ışte seni bu kadar kolay öldürecegim" diyor ve bu kadar eziyet yetmezmis gibi kadinin elini ayagini bagliyor. Mutfaga giderek ketılda su kaynatiyor ve tum bu caniliği 8 yaslarindaki küçük kizlari önünde yapiyor. Küçük çocuk    " Baba yapma annemin canı yanıyor, ağlıyor." diyerek ağlamaya basliyor. Cani adam kızını kemerle dövüyor ve yoganin altina sokuyor kızi ve su sözleri söylüyor  " eger kafani kaldirirsan anneni öldürurüm, sana da ayni seyleri yaparim" gibi laflar savararak kucuk kizi korkutuyor. Ardından kaynattigi kaynar suyu KADININ BOYNUNDAN ASAGI TÜM VÜCUDUNA DÖKÜYOR ! Kadınin elleri, ayaklari bagli iken o kaynamis suyun altinda oylece kalıyor. Bir yandan küçük kızının çığlıkları bir yandan canının yanışı -  ... 

Bu acıyı yalnizca yasayan kadin ve küçük çocuğu bilebilir. Bizim tek isteğimiz ADALET ! SESİMİZİ DUYURMAK ! Sebepsizce, masum insanların siddete yenik düşmesi bir canilik. 

GÜNDÜZ ABLA için adalet istiyoruz. Bu masum kiz cocugu ve güçlü bir annenin yaşadığı üzücü bir hikaye. Ve Gündüz Hanım hâlâ tehdit edilmekte. GÜNDÜZ YILDIZ için adalet istiyoruz � Bugün ECE BELİNAY imzanı bekliyor!

ECE BELİNAY KAYIK bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Kadına Şiddete HAYIR!». ECE BELİNAY ve imza atan diğer 185 kişiye katıl.