Kampanya Kapatıldı

Jose Mourinho Fenerbahçe'ye gelsin

Bu kampanya 22 destekçiye ulaştı


Bilindiği gibi sezon başı çok büyük paralar harcanarak rakiplerimizi kıskandıracak bir kadro oluşturduk ve her Fenerbahçe taraftarı gibi beklentilerimiz de büyük oldu ama görülüyor ki teknik direktörümüz bu beklentilerimizi karşılayamadı oyuncularımızı gerek taktisel gerekse de antremanlarda iyi hazırlayamadı. Bu gidişe erken bir dur diyerek olası bir şampiyonluktan olmak istemiyoruz evet böyle kaç hafta daha futbol oynamadan, takım oyunu oynayamadan kaç hafta daha dayanacağız. İyi bir kadromuz var ve bu kadroya da iyi bir hoca gerekli bu da Dünya kulubü olan Fenerbahçe'mize Dünya çapında bir Teknik Direktör ile sağlanacaktır.

Fenerbahçe'miz Chelsea ile yol ayrımında olan Jose Mourinho ile hemen sözleşme yapmalı hem Şampiyonluğu hem Dünyaca ünlü bir Hoca'yı hem de Fenerbahçe Taraftarı'nın gönlünü kazanmalıdır. Saygılarımla kamuoyuna arz ederim...Bugün Hüseyin imzanı bekliyor!

Hüseyin Aktaş bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Jose Mourinho Fenerbahçe'ye gelsin @Fenerbahce». Hüseyin ve imza atan diğer 21 kişiye katıl.