Horoz Dövüşçüsü Yakalansın! Hayvanlar Özgür Kalsın!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.000.


Yasa dışı bahisten kazanç elde etmek için horoz dövüşü yaptıran Arnavutköy'deki Halim adlı şahıs tutuklansın, kan revan içerisindeki hayvanlar özgür kalsın. Adres: Arnavutköy ilçesinde Haraççı mah. Bayrak cd. Argen ve Bim'in karşı çaprazında betonarme tek göz oda. Kulübe gibi bir yer.


Yetkililerin bu bölgeyi kontrol altında tutarak (hemen hemen her gün hayvanları alıp dövüş yerine götürüp geri getiriyor) suç üstü yakalamaları gerekiyor. Sanıyorum üst düzey birileri de olaya müdahil, defalarca polis gelip çok üzerinde durmadan geri döndü. Güpegündüz aleni bir şekilde hayvanları sağlam alıp kan revan halde geri getirirken kimsenin sesi çıkmıyor. Biri artık bu canilere dur demeli. Vicdanlı insanları desteğe bekliyoruz.

Bu kampanyayı başlattım, çünkü…
Hayvan ve insan sever vicdan sahibi biri olarak, kandan beslenen, hayvanlara eziyet eden, kötü davranan, sadece kendi çıkarlarını düşünüp bu uğurda her şeyi mübah gören herkes benim düşmanımdır. Kötülük karşısında susmanın dilsiz şeytanlık olduğunun bilincinde biri olarak, vicdani görevimi yerine getiriyorum.