Kampanya Kapatıldı

Her gün 1 dakika istiyorum.

Bu kampanya 14 destekçiye ulaştı


Bu dünyada yaşayan anne ve babadan yoksun her yetim ve öksüz çocuğun dili olmak istiyorum. Geceleri yastığına başını koyduğu an, belki de hiç bilmediği anne ve babasının özlemini çekerek onların nasıl olduğunu hayal eden,  göz yaşını içine akıtan minik ama koca yürekli öksüz ve yetimlerin yerine kendimizi koymayı istiyorum. Her gün günde 1 defa 1 dakika olsun kendimizi onların yerine koymamızı onları her gün 1 dakika olsun hatırlamayı ve kimselerin olmadığı yerde tıpkı onlar gibi 1 damla göz yaşı dökmemizi istiyorum. 

Belki bu saye de her gün varlıkları gözümüzün önünde olan, aklı ve duyguları başka yerde yoğunlaşmış çocuklarımızla  sadece muhabbetimizin "dersini çalıştın mı! ödevini yaptın mı! " gibi kısa ve soğuk muhabbetlerin yerini birbiriyle gerçek manada anlaşan; onların özlemini duydukları gerçek paylaşımları yakalayabilir, anlaya bilir ve anlatabiliriz. Bu yetim ve öksüz  çocuklar ve kendi çocuklarımız için iç dünyamızla ve vicdanımızla her gün 1 dakika ve 1 damla göz yaşı lütfen...     Bugün Rıza imzanı bekliyor!

Rıza Gençer bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «insan olan düşünebilen vicdan sahibi olan herkes...: Her gün 1 dakika istiyorum.». Rıza ve imza atan diğer 13 kişiye katıl.