Kampanya Kapatıldı

Sanal Federasyonda otomatik değerler kalksın - herkes yatırım ve emeğe oranla gelişsin

Bu kampanya 29 destekçiye ulaştı


Sanal federasyon oyununda tüm değerlerin otomatik olması oyuncular arasında eşitsizlik olmasına sebep oluyor.

öncelikle sitenin ilk açılışında her oyuncuya 90-110TL arası otomatik değer verilmesi ile adaletsizlik başladı. çünkü hepimiz oyuna aynı özelliklerde futbolcularla başladık. Hiç bir farkımız yoktu!!

ardından antrenmanlarda eksilen kondisyonun rastgele değerlerle eksilmesi, artan antrenman yüzdelerinin rastgele değerlerle yükselmesi oyuncular arasındaki eşitliği tamamen bozdu.

bizler para yatırarak ve belli bir maddi kazanç bekleyerek bu oyuna başladık. Aynı miktarda yatırım yapan ve aynı miktarda emek veren iki oyuncunun arasında sistemin verdiği otomatik değerler sebebiyle fark olmasından rahatsızlık duyuyoruz.

 

örneğin:
hızlandırma ve kondisyon artırma alarak
her antrenmanda %20 kondisyon harcayıp %16-%17 antrenman gelişimi sağlayan bir yatırımlı futbolcu 7 antrenman sonunda 7 saat harcayarak %100'e ulaşarak 1 puan kazanabilir. bu durumda harcadığı para 23TL olacaktır.

ancak tamamen yatırımsız bir oyuncu 4 antrenmanda %100'e ulaşarak 8 saat sonunda hiç para harcamadan 2 puan kazanabilir.

 

Oyuncuların bu mağduriyetlerinin giderilmesi
Oyunda yatırımlı oyuncunun, daha çok emek veren oyuncunun
Yatırımının ve emeğinin karşılığını aldığı konusunda gönlünün ferah olması için otomatik değerlerin kaldırılıp, tüm kazanım ve harcamaların standart hale getirilmesini talep etmekteyiz.

 

SF yönetiminin konuyla ilgili anlayış göstereceğine ve oyuncularının bu belirsizlikten kurtarmak adına gerekli değişiklikleri yapacağına yürekten inanıyoruz.

 

                                                                           SF OYUNCULARIBugün volkan imzanı bekliyor!

volkan alyanak bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «info@sanalfederasyon.com: Sanal Federasyonda otomatik değerler kalksın - herkes yatırım ve emeğe oranla gelişsin». volkan ve imza atan diğer 28 kişiye katıl.