Kampanya Kapatıldı

We want "Steam MT2" / Steam MT2 İstiyoruz

Bu kampanya 117 destekçiye ulaştı


- We only want a server that can login from Steam.
-If you shut down this server in the metin2.en/uk site, people will have to enter from steam. Because they can not open an account.
- This game steam can also be sold for a certain fee. Maybe $ 10
- The majority of the votes are made by turkish users. So it has to be Turkish language support.
-If not, what is the purpose of Metin2 to come to steam?
Please give support and hold on top, thanks.

---------------------------------------------------------------------------

-Sadece Steam'dan giriş yapılabilen yeni bir sunucu istiyoruz.
- Eğer girişleri ve kayıtları Metin2.en sitesine ya da hangi lokasyon da olacaksa, o sitede kapatırsanız insanlar oradan kayıt olamaz ve tek giriş yeri Steam hesapları olarak kalır.
- Bu oyunu para karşılığı satabilirsiniz. Bu sayede bot, hile, küfür kimse cesaret edemez. minimuma iner. Normal ülkelerin Metin2'lerinde yine free to play olsun. Ama Steam'da belki 5-10 dolar karşılığı satarsanız çok daha iyi olur. Hesaplar değerli hale gelir.
- Oyunun büyük çoğunluğunu, en azından Steam'ın ve İngiliz sunucusuna yeni açılan çakma global serverin %80'ini Türkler oluşturuyor. Bu yüzden oyun Türk sunucusu olabilir ya da en kötü ihtimalle Türkçe dil desteği olmalı.

- Eğer bu sunucu Steam'a özel olmayacaksa bu şekilde, Metin2'yi Steam'a getirmenin anlamı nedir?Bugün Barış imzanı bekliyor!

Barış Tuncel bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «info@gameforge.com: We want "Steam MT2" / Steam MT2 İstiyoruz». Barış ve imza atan diğer 116 kişiye katıl.