Kampanya Kapatıldı

TÜM TECAVÜZ ZANLILARINA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET CEZASI VERİLSİN

Bu kampanya 781 destekçiye ulaştı


3-4 yaşında çocuklarımız ölüyor, 3-4 yaşında çocuklarımız acılar içinde, babaları, komşuları, mahallesindeki esnafı, öğretmenleri yüzünden, tanımadıkları sapıklar yüzünden ölüyor. Artık biri gelip tüm iyi niyetiyle çocuğumuzun saçını okşasa tüylerimiz diken diken oluyor... Kimseye güvenmiyoruz çünkü suçlular aramızda! Biz duymadan şikayetler zorla geri aldırılıyor, biz bilmeden tüm iğrençlikleriyle İYİ HAL(!) maddeleriyle suçlular salınıyor...

Bu yaratıkları aramızda istemiyoruz, bu yaratıkların haberlerde indirim alan, serbest bırakılan suçluları görmesini istemiyoruz. Tüm tecavüz suçluları ağırlaştırılmış müebbet cezası alsın, tüm insanlar hangi durumda olursa olsun bu suçun cezasının aynı olacağını bilsin!

Konuşamayanların sesi olmadıkça suçlulardan hiç farkımız kalmıyor. Susmayalım, unutmayalım, suçluların serbest bırakılması için çabalayan, olayları örtbas eden, sahte raporlar düzenleyen, bir kereden bir şey olmaz diyen her katili (sadece can alarak katil olunmaz) olması gerektiği gibi, yasalarımızla cezalandıralım. Bugün N imzanı bekliyor!

N A bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «info@adalet.gov.tr: TÜM TECAVÜZ ZANLILARINA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET CEZASI VERİLSİN». N ve imza atan diğer 780 kişiye katıl.