Kampanya Kapatıldı

İletişim Fakültemize Kafe İstiyoruz

Bu kampanya 39 destekçiye ulaştı


Fakültemiz 2016-2017 akademik yılı bahar döneminde yeni binasına taşındı. Dönem bitti, yaz tatili bitti, 2017-2018 güz dönemi başladı, yaklaşık 3 ay geçti ancak halen kafe yapılmadı. Şimdilerde sorun olmasa da bir süre sonra havalar soğuyunca ve yağışlar başlayınca diğer kafelere ve medikoya gidip gelmek sorun olacak. İlahiyat, eğitim ... gibi fakültelerin öğrencileri kantin sorunlarını çözmek amacıyla rektörlüğe dilekçe yazdılar ve sorunlarını çözüm yolu aradılar. Nihayetinde sorunları çözüldü.
Bizler de bu isteğimizi gerek dilekçeyle gerekse sosyal medya aracılığıyla yetkili kişilere duyurmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenleme kararı aldık. Sizlerden ricamız bu etkinliğimizi çevrenizdeki insanlara duyurmanız ve kafe isteğinizi bireysel olarak rektörlüğe iletmenizdir. Unutmayalım ki; biz birşeyler yapmazsak kimse bizim için birşey yapmaz. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler...Bugün #İnonuHİT imzanı bekliyor!

#İnonuHİT bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «İletişim Fakültemize Kafe İstiyoruz». #İnonuHİT ve imza atan diğer 38 kişiye katıl.