Islak Fib Hastası Honey Bee

Islak Fib Hastası Honey Bee

250 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.
Başlama tarihi:
Muhatap:
haytap ve

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Ülküm Aytaç

   Honey Bee sokakta açlıktan ölmek üzere, genç bulduğum bir kediydi. Bir yaşatma ümidi ile alıp veterinere götürdüğümüzde henüz gelecek problemlerin ve hastalığın derecesini kestiremiyorduk.

  Veteriner ağzında bulunan bakterilerin yemesini engellediğini ve vücudunda su dehidrasyonu olduğunu, bundan dolayı açlıktan ölmek üzere olduğu bilgisini verdi. Ayrı olarak gözünde lezyon oluştuğunu ve tedavi olmadığı taktirde durumumun daha kötüye gideceği bilgisi verildi. Tedavi olmadığı takdirde hayatta kalamayacaktı. Ben İstanbul Üniversitesinde okuyan yalnızca bir öğrenciyim. Maddi durum yetersizliğim elimi kolumu bağlamasına rağmen bir şekilde çevreden gelen yardımlar ile birlikte tedavisi yaptırabildik. Fakat şimdi Fib gibi önemli bir hastalıkla karşı karşıyayız. Ciğerleri nefes almasını engelleyecek derecede su dolmaya devam ediyor. Tedavisine başlanılmayan her gün gözümüzün önünde can veriyor. Nefes darlığı çekiyor ve halsiz. Kurtulmasını ve bunlara rağmen ayağa kalkmasını istiyoruz. Bu tedaviyi kaldırabilecek bir maddi durumum yeterli değil. Tedavisi sürecinde elimden gelen tüm inkanlarımı kullandım. Şuan yoğun bakım ünitesinde tutuluyor. Bu durumda yardım istemek dışında elimden bir şey gelmiyor.

   Fibli kedimiz Honey Bee’nin hayata tutunabilmesi ve tedavisine başlanması için elinizden ne geliyorsa lütfen yardım edin. Küçük ya da büyük. Belki bizim için küçük olsada bu onun hayatta kalabilmesi için bir şans. Biz elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık ve şimdi sizin yardımınıza ihtiyacımız var. 

250 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.