Hassa Aktepe Mahallesi Alt Yapısını Artık Yapın

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


Hayel et,  haksızlığa uğrayan bizlere bir imzan ile sağlıklı bir yaşam verebilirsin

Çünkü inanıyorum ki sende sağlık ne demek biliyorsun

Bir mahalle düşünün 20 yılı aşkın zamandır tuvalet atıkları mahallenin içinden geçen dereye boşaltılıyor, sonra büyükşehir olunca insanlar boktan kurtulduk derken büyükşehir belediye ve local belediye arasındaki siyasi nedenlerle maalesef bu atıklarla yaşamaya devam etmek zorunda kalıyor,

Üstüne bir de büyükşehir belediyesi gece 3 den sonra dolu vilanjörü mahellenin çarsındaki foseptik çukuruna boşaltıyor. Her yolu deneyen biz mahalle sakinleri çaresiz kaldık, bu sorunlara çözüm gelmez iken daha fazlasına maruz bırakıldık.

 

Her bir belediye diğer belediyeyi suçlayıp mahelle sakinlerini önemsemeden bahanelerin arkasına saklanıp vatandaşın sağlığıyla oynuyor. su boruları 30 yıllıktır. lağımlarla yaşarken verilen su  borularının içinde yosun tutması nedeniyle sularımız da lağım olmuş adeta, her konuda eksik bırakılan bu mahallenin alt yapısının yapılması için siz duyarlı insanların desteğine ihtiyaçımız var, 

Aktepe Mikrofon'un Change.org üzerinden başlatmış olduğu imza kampanyası ile şart olan  Hatay Hassa Aktepe Mahellesinin alt yapı çalışmasının ivedi başlamasını ilgili kurumlardan talep ediyoruz.

 

 Bugün Ahmet imzanı bekliyor!

Ahmet Çağlak bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Hatay Büyük Şehir Belediyesi: Hassa Aktepe Mahallesi Alt Yapısını Artık Yapın». Ahmet ve imza atan diğer 19 kişiye katıl.