Kampanya Kapatıldı

Avcılar Belediyesi Sivri Sinek ve İlaçlama Sorununu Çözmeli!

Bu kampanya 79 destekçiye ulaştı


Avcılar merkez mahallesinden başlayarak, firüzköy sınırlarına kadar olan sokaklar da düzenli ve yeterli ilaçlama yapılmadığı için artık evrim geçirmiş sivri sinekler yüzünden bütün akşamlarımız, gecelerimiz ve uykularımız kabusa dönüşmüş durumdadır... Sinek de küçüktür ama mide bulandırır dedikleri bu olsa gerek! Bu kadar basit bir sorunu çözümleyemeyen bir Belediyecilik anlayışı, yıllardır bu bölgede yaşayan insanlara toplumsal açıdan ne vaatedebilir ya da hangi halkın sağlığı ile ilgilendikleri konusunda ne kadar samimidirler merak ediyoruz? Ağlayarak uykularından uyandırılan bebeklerimizin ya da kaşımaktan kanattığımız yerlerin resimlerini mi gönderelim belediyemize? Sivri sinek saldırılarına maruz kalmaktan ve her yıl bu kampanyayı açmaktan ve hala bir arpa boyu yol alamayan Avcılar Belediyesi Başkan ve çalışan sakinlerine tebriklerimizi ve sevgilerimizi sunuyoruz...

Bakınız Firuzköy sınırlarında yaşayan bir dostumuzun sosyal medya paylaşımından da bir not : " Avcılar belediyesini tekrar aradım sadece acil durumlar için ekip var diyor , biz talep oluşturuyoruz ama bayramdan sonraya kalacak diyor...bende acil durumlar nedir hanımefendi dedim "kedi köpek yaralanması" dedi güzel insanı değil hayvanı düşünüyorsunuz bu da bi şeydir dedim..." 

Bu sene işe yarar mı bilmiyorum, ama yine yeniden lütfen artık bu sorunu çözünüz!... Bugün gezer imzanı bekliyor!

gezer deniz bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «halklailiskiler@ibb.gov.tr: Avcılar Belediyesi Sivri Sinek ve İlaçlama Sorununu Çözmeli!». gezer ve imza atan diğer 78 kişiye katıl.