HALKIN MÜHENDİSİ KENAN EMRE ÜSTÜNDAĞ'A ÖZGÜRLÜK!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


HALKIN MÜHENDİSİ KENAN EMRE ÜSTÜNDAĞ SERBEST BIRAKILSIN!

Hırsızlıkların, yolsuzlukların, dolandırıcılıkların, tecavüzcülerin rüşvetlerin belgelendiği; fakat yapanların ceza almadığı, katillerin, işkencecilerin göstermelik yargılamalarla “ak”lanmaya çalışıldığı ülkemizde, halkın mühendisi Kenan Emre, yalan ifadelerle, iftiralarla ve komplolarla şuan tutsaktır,  bu adaletsizliği asla kabul etmeyeceğiz...

Halka yoksulluk dayatılırken, Kenan Emre yıllarca elektriksiz kalan köyleri yaptığı projelerle, aydınlattığı için tutsaktır.

Görme engelli halkımıza "Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz. Para kazanıyorsun daha ne yapalım?" denirken Kenan Emre, yürüme engelli halk çocuklarını ayağa kaldırıp yürüteçler yaptığı için tutsaktır.

Enerji politikaları ile ormanlar talan edilirken, dereler kurutulurken ve bunu da halkın cebine faturalarla yansıtılırken Kenan Emre, kendi enerjimizi kendimiz üretelim deyip yoksul mahallerde, yoksul köylerde Rüzgar türbinleri yaptığı için tutsaktır.

Kenan Emre haklar ve özgürlükler mücadelesini büyütmek istediği için tutsaktır. Kenan Emre “Rant için değil, halk için mühendislik” dediği için tutsaktır.

Kenan Emre burjuvazinin hizmetinde olan bilimi ve tekniği halka ulaştırdığı için tutsaktır.

Halkın Mühendisi Kenan emre ÜSTÜNDAĞ derhal serbest bırakılmalıdır.

Bu adaletsizliğin bir an önce ortadan kalkmasını ve Kenan Emre ÜSTÜNDAĞ'ın serbest bırakılmasını istiyoruz. Kenan Emre ÜSTÜNDAĞ'ın serbest bırakılması için bir imza da siz verin...Bugün Kenan Emre imzanı bekliyor!

Kenan Emre ÜSTÜNDAĞ bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «HALKIN MÜHENDİSİ KENAN EMRE ÜSTÜNDAĞ'A ÖZGÜRLÜK!». Kenan Emre ve imza atan diğer 48 kişiye katıl.