Petition Closed

SABANCI ÜNİVERSİTESİNİ VE HÜLYA ADAK'I KINIYORUZ

This petition had 138 supporters


Turkish-American Security Foundation (TASFO) Türk-Amerikan Güvenlikçiler Derneği olarak Yeter artık diyoruz! Bazı yıkıcı, bölücü ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ düşmanı mihraklar tarafından Sözde "Ermeni soykırımı"diye adlandırılan ve Osmanlı topraklarında başlatılan, başta Rusya ve İngiltere destekli ardından tüm emperyalistlerin maddi, manevi ve silahlı desteklediği 1915 Olaylarını, etnik bir halka yapılan soykırım gibi gösterilmesine DUR DİYORUZ !

Bazı sözde Türk aydınlarının, para karşılığı sattıkları vicdanlarına, onurlarına ve kalemlerine karşı sessizliğimizi bozuyoruz. Bundan sonra,geçmişte, kendi milletine yapılanları unutarak veya para karşılığı, Rus emperyalizminin Ermeni terör çetelerini kullanarak, sadece Anadolu topraklarında 600 bine yakın, Kafkaslarda ve Balkanlarda 2 milyonun üzeri Osmanlı Türklerini ve diğer etnik Müslüman tebanın katledilmesini görmezlikten gelerek, sözde "Ermeni soykırımı" yalanının propagandasını kendi milletimiz arasında yapanlara karşı her türlü deşifre çalışmalarımızı yapacağız.

Bu bağlamda, ilk olarak, 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında ALMANYA'da Potsdam Üniversitesi’nde "Ermeni Soykırımı" konusunda yapılacak olan çalıştaya destek veren Sabancı Üniversitesi ve çalıştayın kilit ismi ve ALMAN ALEXANDER VON HOMBOLT VAKFININ ARAŞTIRMACISI HÜLYA ADAK'ı kınıyoruz.

Sözde "Ermeni soykırımı" yalanı, Türkiye Cumhuriyetini yıkma politikasıdır. Hiç bir tarihsel ve bilimsel kaynağa sahip olmayan ve Osmanlı İmparatorluğunu böl /parçala projesi olan bu EMPERYALİST YALAN, günümüz'de de Türkiye Cumhuriyetini yıkma planı olarak kullanılıyor. Ecdadına yapılanları unutma, Sessizliğini boz, tepkini göster; şimdi lÜTFEN imzalayarak desteklerinizi verin.

Yılmayacağız, Durmayacağız, Dinlenmiyeceğiz ve ASLA ama ASLA vazgeçmeden bu çirkin, ahlaksız yalana karşı mücadele edeceğiZ; ANDOLSUN !!!...

F. Özonur
TASFO Kurucu, Bşkn.Today: Fatih is counting on you

Fatih Ozonur needs your help with “Fatih Ozonur : SABANCI ÜNİVERSİTESİNİ VE HÜLYA ADAK'I KINIYORUZ”. Join Fatih and 137 supporters today.