Fatih Mehmet Maçoğlu Cumhurbaşkanı Adayı Olsun

Fatih Mehmet Maçoğlu Cumhurbaşkanı Adayı Olsun

7 kişi imzaladı. Hedefimiz 10.
Başlama tarihi:

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Tansu Aksu

Mevcut düzende yerini iyice sağlamlaştıran ötekileştirme ve düşman yaratma durumunun sona ermesini sağlayacak, taraflı tarafsız herkesin takdir edeceği ve en önemlisi ülkeye huzur ve barışın gelmesini sağlayabilecek tek aday olduğuna inandığımız Fatih Mehmet Maçoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Adayı olması için 100000 imza toplamak istiyoruz.

Göreve gelir gelmez makam odasındaki kapıyı kaldırdı. Böylece isteyen herkes ona rahatlıkla ulaşabiliyor.

Makamına ait olan resmi otomobilini kullanmayarak, aracın yakıt giderini toplu taşımaya aktardı. Her yere yürüyerek ya da özel aracıyla gitmeyi tercih ediyor.

Belediye binası içerisinde on bin kitaplık bir kütüphane açtı. Yirmi dört saat açık olan kütüphanelerle kitap okuma oranının artması hedefleniyor.

Dağcı bir grup tarafından hediye edilen yirmi bisikleti "Bir saat kitap okuyana bir saat bisiklet turu bedava" kampanyasına çevirdi. Çocuklar hem bisiklete binebiliyor hem de okuma oranlarını artırabiliyor.

Hopa’da yaşanan sel felaketi sonrası zarar gören halk için iki tır yardım malzemesi yolladı.

Organik nohut, kuru fasulye ve patatesin ardından organik bal yapmak üzere Ovacık, Pülümür ve Hozat ilçesinde organik bal üretimi yapan kırk arıcı ile anlaştı ve bu balları piyasaya sürdü.

Belediye içerisinde kadınlar, engelliler, gençler ve esnaf tarafından komisyonlar kuruldu. Ayda bir düzenlenen meclis toplantıları öncesinde tüm ilçede anons yapılıyor. Bu toplantılarda halk ile birlikte kararlar veriliyor.

Kendisinden önce borçlu olan belediyeyi kâra geçirdi ve hazırlattığı bu tabloyu belediye binasına asarak halkla paylaştı.

7 kişi imzaladı. Hedefimiz 10.