Kampanya Kapatıldı

FaceBook Trolleri Engellesin

Bu kampanya 56 destekçiye ulaştı


FaceBook'ta binlerce sahte hesap (fake) var... Bunlarin binlercesi Türkiye'den kayitli. Bunlara ''TROLL'' hesap diyoruz. Bu sahislar bu sahte hesaplardan diger kullanicilari tehdit ediyorlar, 3'ü, 5'i, 10 hep birlikte bir hesabi sikayet ederek FaceBook'tan ceza almasini sagliyorlar yani kisilerin FaceBook kullanmasini engelliyorlar...

Trollerin amaci Türkiye'de iktidarda olan Akp partisine destek olmak. Farkli söylemleri, düsünceleri ve politik görüsleri olan FaceBook hesaplarini taciz etmek, bastirmak hatta FaceBook hesabini kapattirmak...

Iste bu yüzdendir ki FaceBook yönetimini bu konuda duyarli olmaya cagiriyorum. FaceBook'a özellikle Türkiye'den kayitli olan profil ismi, resmi, bilgisi sahte olan bu profilleri ayiklasin. FaceBook özgür, demokratik bir platformsa TROLLERi engellesin.

 

INGiLiZCE !!!

By FaceBook are many fake profils and this profils have a function that they help Turkish government. This FaceBook profils haven't correct name, pic and data ... And this turkish fake FaceBook accounts want to harass, annoy, daunt and threaten other Facebook accounts. Therefore FaceBook has a functions to block this fake profills, so Facebock will again be a democratic and free platform.Bugün LÜTFÜ imzanı bekliyor!

LÜTFÜ BOZKURT bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «FaceBook admin: FaceBook Trolleri Engellesin». LÜTFÜ ve imza atan diğer 55 kişiye katıl.