Ersun Yanal Fenerbahçe Teknik Direktörlüğüne Getirilsin...

Kampanya Kapatıldı

Ersun Yanal Fenerbahçe Teknik Direktörlüğüne Getirilsin...

Bu kampanya 55.896 destekçiye ulaştı

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ tarafına Berkan Bakan bu kampanyayı başlattı

Bu kampanyanın muhattabı, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün sayın yöneticileridir. Fenerbahçe taraftarları olarak hiç bir menfaat ve karşılık beklemeden sevdiğimiz Fenerbahçemiz'i bu durumlara düşürmeye kimsenin hakkı yoktur.

Bizler takımımızın en kötü günlerinde takımımıza sonuna kadar destek olduk. Yememizden içmemizden, çoluğumuz çocuğumuzun rızkından keserek bu kulübe maddi-manevi desteğimizi verdik/veriyoruz. Buna karşılıksa sadece şampiyon olmak ve sevdamızı sokaklarda haykırarak sevinmek istiyoruz.

Son 2 yıldaki durumlara bakıldığında Fenerbahçemiz bizlere sadece hüzün yaşatıyor, nedeni ise takımın başına vasıfsız kişilerin getirilmesidir. Bununda tek sorumlusu Fenerbahçe yönetimidir. Ezeli rakibimize geçen sezon 4. yıldızı taktırdık, sebebiyse takımın başındaki teknik direktördür. Aynı hatanın bu sene de olmasını istemiyoruz ve 2013-2014 sezonunda biz Fenerbahçe taraftarlarına son yılların en rahat şampiyonluğu yaşatan Sayın Ersun Yanal'ın tekrardan takımın başına geçmesini istiyoruz.

Eminiz ki, siz Fenerbahçe yöneticileri Sayın Ersun Yanal'a bu teklifle giderseniz kendisi gözü kapalı kabul edecektir. "Mutluluk Fenerbahçe'de olmak" cümlesini boşuna söylemedi kendisi. Bu hatadan bir an önce dönün ve kendisini takımın başına getirin.

Fenerbahçe Taraftarları

Kampanya Kapatıldı

Bu kampanya 55.896 destekçiye ulaştı