Kampanya Kapatıldı

Ercan Harmancı meslekten ihraç edilsin. Ve yargılansın!

Bu kampanya 37.218 destekçiye ulaştı


Bu Şahıs Sosyal medya üzerinden

"'Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor. Bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir', 'Kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar',  'Beden eğitimi değil, bedeni şeytana hazırlama eğitimi' 'Beden eğitimi dersi veren, verirken gerçekten rahatsızlık duyan şerefli öğretmenler olduğu gibi şereften yoksun öğretmenlerde var." ve bir öğretmene yakışmayan benzer sözleriyle

öğretmenliğe özellikle de beden eğitimi öğretmenlerine, bana ve branştaşlarımıza hakaret edip, kız çocuklarımızın ailelerine özellikle babalarına hakaret etmiştir, bu şahsın saçmalıkları okulda tek derdi gencecik çocukların ufkunu açma gayesi dışında bi amacı olmayan bizleri derinden üzmüştür ve sinirlendirmiştir. Kendi hayal dünyasında olanları kendi sapkın düşüncelerini kusmuş yetmezmiş gibi bunu dini değerlere  hatta Peygamber Efendimizi’de katarak dini kendi saçmalıklarına alet etmiştir. Öğretmenlik mesleğinin sorumluluklarını yerine getiremeyen bu şahsın MEB gibi geleceğimizin temellerini birlikte attığımız öğretmen arkadaşlarımız arasında istemiyoruz. Ve yargılanmasını istiyoruz...Bugün Ahmet Kaan imzanı bekliyor!

Ahmet Kaan Aslan bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Ercan Harmancı meslekten ihraç edilsin.Ve yargılansın!». Ahmet Kaan ve imza atan diğer 37.217 kişiye katıl.