Dolandırıcılardan Korunmak İçin Enpara.com Kredi Kartı Sanal Kart Desteklemeli

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.


Ülkemizde İnternet üzerinden yapılan dolandırıcılık hızla artmakta. Özellikle kredi kartı ile yapılan alışverişlerde birçok sıkıntı yaşanmakta.

Bankalar İnternet dolandırıcılığının önüne geçebilmek için Sanal Kart uygulamalarını devreye sokuyorlar. Neredeyse tüm bankalarda sanal kart uygulaması olmasına rağmen Enpara.com Kredi Kartlarında sanal kart özelliği bulunmuyor.

Enpara.com sanal kart yerine normal kredi kartının İnternet limit ayarları ile oynamayı öneriyor ama bu kesin bir çözüm içermiyor. Ayrıca BKM Express gibi sistemlerde her site tarafından desteklenmiyor.

İnternet alışverişlerinin sorunsuz ve güven içerisinde gerçekleşebilmesi için Enpara.com en kısa sürede sanal kart desteği de vermeye başlamalı. Şu an mevcutta kullanılan yöntemler ve özellikle esas kredi kartı numarasının bir siteye verilmesi hem müşteriyi hem bankayı mağdur edebilir.

Dolandırıcıların, sahte sitelerin ve başka amaçlar için kurulan zararlı uygulamaların tuzaklarından uzak durmak için Enpara.com sanal kart desteği gelmeli.

Eğer sizde Enpara.com kullanıyor ve Enpara.com'dan memnunsanız, Enpara.com kredi kartı kullanımının yaygınlaşabilmesi, işlemlerin güvenli olarak yapılabilmesi ve her iki tarafında mağdur olmaması için sanal kart isteğimize destek verebilirsiniz.