Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok derhal görevden alınmalıdır.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


Türk Kurtuluş Savaşı'nın askeri ve siyasi lideri, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’e saygısızlık affedilemez.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesiyle yayımladığı mesajda isminin kullanılmaması için gösterilen gayret Ulusumuzun önderi Mustafa Kemal Atatürk’e saygısızlıktır.

Emniyet Genel Müdürlüğü makamına oturtulmuş bir kişi ve danışmanları böyle bir hata yapamaz. Kasıtlıdır ve bu mesajda ATATÜK DÜŞMANLIĞI aşikardır.

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok  derhal görevden alınmalıdır.

Gereği yapılana kadar: Evimde, ofisimde duvarlarımda Atatürk Posterleri bulunması nedeniyle kendimi güvende hissetmeyeceğim.

Savcılar Emniyet Genel Müdürü ve beraberindekiler için Halkı Kin ve düşmanlığa tahrik etmeleri suçuyla inceleme başlatıncaya kadar Ülkemdeki adalet sistemine güvenemeyeceğim.

https://www.egm.gov.tr/haberler/Sayfalar/Emniyet-Genel-Muduru-Sayin-Selami-Altinok%E2%80%99un-18-Mart-Sehitler-Gunu-Mesaji.aspx

 Bugün Haluk imzanı bekliyor!

Haluk Tunçelli bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok derhal görevden alınmalıdır.». Haluk ve imza atan diğer 54 kişiye katıl.