EKPSS Atamaları Yüksek Olsun, Atama Puanları Düşürülsün

EKPSS Atamaları Yüksek Olsun, Atama Puanları Düşürülsün

2.403 kişi imzaladı. Hedefimiz 2.500.
Başlama tarihi:
Muhatap:
T.C Cumhurbaşkanlığı ve

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Ali Rıza Soyaslan

Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız…
Öncelikle sizi saygıyla selamlıyor ve sevgiyle kucaklıyoruz. Siyasete atıldığınızdan bu yana engellilere verdiğiniz önem, özveri takdire şayan bir durumdur çünkü sizin vesileniz ile engelli hakları bugün çok özel bir konuma gelmiş bulunmaktadır. Sizlerin sayesinde bugün, Türkiye’de ki engelli hakları, dünya ülkelerine de örnek olmaktadır.

Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız…
Engellilerin bağımsız yaşayabilmeleri ve topluma tam ve etkin katılımları için erişilebilirliğin sağlanması esastır. Bu sebeple yıllardır atama bekleyen yüz binlerce engelli bireylere yönelik  yüksek EKPSS ataması yapılmasını ve kamuda ki engelli kotasının %6 oranına çıkarılmasını talep etmekteyiz. Bu kapsamda ki taleplerimizin tüm engelli bireylerin ve ailelerinin ortak talebi olduğunu da belirtmek isteriz. Özel sektörde iş bulması güç olan, daha fazla yoksullaşma riski altında bulunan ve hakları anayasa ile koruma altına alınmış engelli bireylerin istihdamı, sosyal hukuk devletinin bir gereği olacaktır. Yapılacak olan atamalarda eğitim durumları göz önüne alınarak nitelikli kadrolar açılmasını ve adaletli kadro dağılımı yapılmasını istiyoruz. EKPSS lise, önlisans, lisans mezunları ve kura kayıtlılar sizden yüksek atama haberi ve bunun müjdesini beklemektedir.

Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız, 
Çok yoğun temponuz içerisinde vakit ayırıp bu talebimizin size ulaşması, aynı fikri paylaşan EKPSS’ye hazırlanan tüm engelli bireyleri mutlu edecektir. Bugüne kadar yaptıklarınız ve bundan sonra da yapacağınız her türlü çalışma için size minnettarız. Teşekkür ve saygılarımızı sunuyoruz.

YOUTUBE HABER KANALIMIZA BEKLİYORUZ 

https://youtube.com/channel/UCYNhcnQNYuduGbSlY82Sreg

@Recep Tayyip Erdoğan  @T.C. Cumhurbaşkanlığı 
@Cüneyt Özdemir  @Haber Global  @FOX Haber  @Demirören Haber Ajansı  @Haber 7  @SOKAKTAN AL HABERİ  @Haber Kulüp  @Show Ana Haber  @İhlas Haber Ajansı  @Son Dakika Haberler
@SON DAKİKA HABER MAGAZİN TV  @Son Dakika 23 - Elazığ Haber  @Son Dakka Haber  @EKPSS TV  @EKPSS Okan Öğretmen 

#ekpss #ekpssatamaları #RecepTayyipErdoğan

2.403 kişi imzaladı. Hedefimiz 2.500.