Kampanya Kapatıldı

Lütfen bu çocuklara bir yardım eli uzatalım iyilik pahalı birşey değildir

Bu kampanya 96 destekçiye ulaştı


Hepimiz çocuk olduk koştuk, oynadık,güldük, eğlendik, güzel kıyafetler giydik, düştük bazen dizimiz kanadı ağladık....

Çok uzun zamandır hesabını takip ettiğim Fulden Uras hanımefendi senelerdir bu yolda müthiş bir emek veriyor, bugüne kadar kendi imkanlarımla hep destek oldum ama artık bu çocukların sesini daha çok kişiye duyurma zamanıdır...O kadar Eminim ki bu kampanyaya birçok kişi elinden geldiğince destek olacaktır...onlar da çocuk ve koşup oynamadan düşüp kanamadan sürekli acı çekiyorlar..Lütfen dostlar belki gitmeyeceğiniz bir akşam yemeği, belki almayacağınız 1 tshirt, belki 1 paket sigaranız bilmiyorum, belki de çoçuğunuza almayacağınız 1 tane çikolata bu çocuklara en azından umut olur 1 tane eldiven olur kanayan yaralarını acıtmayacak...

Kelebek çocukları internetten takip edebilirsiniz sayın Fulden Uras'ın instagram hesabından @fuldenuras yaptığı yardımları ve çocuklarımızın nelere ihtiyaçları olduğunu görüp bireysel ya da toplu halde destek olmaya çalışabilirsiniz kurum ve kuruluşlarla sesimizi paylaşabilirsiniz... lütfen dostlar yardımlarınızı esirgemeyin Bugün Ebru imzanı bekliyor!

Ebru AŞAR bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «ebruasar@gmail.com: Lütfen bu çocuklara bir yardım eli uzatalım iyilik pahalı birşey değildir». Ebru ve imza atan diğer 95 kişiye katıl.