Eğitim, Gözden Çıkarılacak Bir Seçenek Değildir!

Eğitim, Gözden Çıkarılacak Bir Seçenek Değildir!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 5.000.
5.000 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın yerel basında yer bulma ihtimali artar.
Yüksek Öğretim Kurulu ve tarafına Eylem Pamuk bu kampanyayı başlattı

Pandemi sürecinin başlamasıyla beraber hepimiz daha güzel günlerde tekrar görüşebilmek amacıyla evlerimize çekildik.

Haziran olmasıyla beraber ''yeni normal'' adı verilen düzen, risklerini öngörülebilir tutsa da ne yüksek merciler ne de büyük bir çoğunluk buna karşı çıkmadı.

AVM'leri doldurdunuz, plajlara akın ettiniz, her güne farklı etkinlik koydunuz. Otobüsler tıklım tıklım doldu bayram seyran koronasız geçti.

Siz üç ayda koronaya tatil dediniz. Biz 3 ay sırf onlar beachlerde, cafelerde, düğünlerde gününü gün etsin diye evde kalmadık. Haksız notlar aldık, dersin adını unutup anlamaya çalıştık. En azından bugün gidebilelim diye.

Ülkeyi ne yazık ki denizlerde attığınız kulaçlar kurtarmayacak, ilerleme dediğimiz şey ancak ve ancak eğitimle mümkündür. Şimdi fedakârlık sırası sizde biz sınıflarımıza gitmek istiyoruz.

Amacımız kimseyi riske atmak içinden çıkılmaz bir salgın oluşturmak değil. Yeni normal buysa ne zaman biteceği belli olmayan bu şeyle bizi ertelemeyin. Biz tedbirlerle gerçekten hibrit sistem istiyoruz. Ertelemeler değil.

Bugün herkes dışarıda yarın da olacak parklar bahçeler dolu.

Sadece bizden eksiltiyorsunuz. Eğitim vazgeçilecek bir seçenek olamaz.Turizm için yaptığınız seferberliği şimdi istiyoruz. Herkes evine biz okullarımıza!
 
  

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 5.000.
5.000 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın yerel basında yer bulma ihtimali artar.