Madde Bağımlısı Bir Gencin Kurtulmasına Hayata Kazandırılmasına Vesile Olurmusunuz !

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


İHMALKARLIK - 1

Madde bağımlısı Oğlum 10 yıldır yapıştırıcı madde kullanıyor. Denizli Amatem servisine tedavisi için yatırıldı. Kendisine ilaç tedavileri uygulandı. Ancak Denizli AMATEM servisi tedavi konusunda tam anlamıyla yardımcı olamadı. Çünkü sürekli ilaç tedavisi uygulandı, psikolojik destek sağlanmadı. Ve Doktor ile Hasta arasındaki gizlilik tamamen göz ardı edildi. Beni Oğlum'la düşman ettiler ! 

İHMALKARLIK - 2

Denizli Amatem'de Tamamen sağlık konusunda ihmalkarlık söz konusudur. Çünkü oğlum ile tedavi görüp, taburcu olan kişiler hala aynı maddeleri kullanmaktalar. Gerçekleri bilmeniz için yazıyorum bunları...

İHMALKARLIK - 3

Yaklaşık 6-7 ay gibi bir süre Denizli/Çamlık 'ta Tuvalette yaşam sürdük, bir tane yetkili gelipte halimizi sormadı. Bu süreçte ihtiyaçları karşılamakta çok zorlandım. Ben Maaş almadığımı Vakıfa sunmama rağmen, diğer oğlumun maaşını göz önüne getiriyorlar. Benim oğlumun maaşını araştıracaklarına Madde bağımlısı oğlumun iyileşmesi için çaba sarf etseler, belkide şuan iyileşirdi. 

İHMALKARLIK - 4

Bana verilen sözler yerine getirilmedi, resmen benimle dalga geçildi. Beni bu haklı davamda kimse (yetkililer) anlayamadı.

İHMALKARLIK - 5

Valilik Halk Günü toplantısında yer talep ettim. Şuan ki Valinin cevabı ise çok garipti. '' Evi gökten mi indireceğiz, göğemi dikeceğiz '' demişti. O günden sonra, bir daha halk günü toplantılarına katılmadım. Vakıf'tanda yardım talep etmedim.

İHMALKARLIK - 6

Amatem'deki Doktora oğlumun kalacak yeri olmadığını söylememe rağmen, taburcu ettiler. 3-4 ay gibi bir süre bu metruk evde yaşam mücadelesi verdik. Ve yine hiç bir yetkili gelipte halimizi sormadı.

https://www.youtube.com/watch?v=NZIau8ZQpVA

İHMALKARLIK - 7

Bir çocuk düşünün Cezaevinden çıkmış kalacak yeri yok. İnşaata gidiyor kalmak için... Aynı gün aynı inşaata 4-5 sefer geri geliyor. Madem bu çocuğu bir kere karakola aldınız, neden geri bıraktınız ? İlla ki kötü bir olay mı olmalı...

https://www.youtube.com/watch?v=PaPKcu2YaRo

İHMALKARLIK - 8

17 Ocak 2015 günü intihar girişiminde bulunmak üzere bir işhanın 3.cü katına çıkan oğlum pencereye çıkarak etrafa kuru sıkıntı tabanca ile ateş etmeye başladı. Özel harekat polisleri operasyon yaparak indirmişti. Ancak bir sorun vardı ? Oğlum o günün akşamında serbest bırakıldı ve aynı işhanına tekrar geri gitti.

https://www.youtube.com/watch?v=sJjQgoWQZx0

İHMALKARLIK - 9
(Cevaplardaki anormalliği göreceksiniz)

Ben Sosyal Yardımlaşma Vakfından bir yerin tamiri veya tadilat edilmesi konusunda talepte bulunmadım, bu cevaplar neye göre verildi. 

https://i.hizliresim.com/nO68B0.png

VAKIF KONTEYNIR KONUSUNDA YARDIMCI OLACAĞINI SÖYLÜYOR. ANCAK BENDEN İSTEDİKLERİ İSE ÇOK GARİP (YER GÖSTERMEM) GEREKİYORMUŞ ! BU NASIL OLABİLİR Kİ ? BEN NASIL YER GÖSTEREBİLİRİM ? YERİM OLSA BİZ NEDEN SÜREKLİ BİMER'E YAZALIM. ÖYLE DEĞİL Mİ ? Yorum sizin...

VALİ YARDIMCI OLMUYOR...
BELEDİYE BAŞKANLARI YARDIMCI OLMUYOR...
KAYMAKAMLAR YARDIMCI OLMUYOR...
İLGİLİ BİRİMLER GÖREVLERİNİ TAM YAPMIYORLAR...

ŞİMDİ İLGİLİ BİRİMLERE SORARIM, OĞLUM CEZAEVİNDEN ÇIKINCA NEREYE GİDECEK ?

Bu soruya Makamınızla değilde !

Annelik veya Babalık duygunuzla cevap verin...

Sonuç itibari ile kurtarılmayı bekleyen pırıl pırıl bir genç var ! Bu durum hepimizin başına gelebilir. İlgili merciler görevini tam anlamıyla yapmadılar, yapmıyorlar. Resmen benimle dalga geçtiler. Ne yazık ki, durumun ciddiyetinde değiller ! Gerçekleri bilmeniz için herşeyi yazmaya çalıştım...Daha buraya yazmadıklarım var... Ben çok birşey istemiyorum, bir baba olarak oğlumun düzgün şekilde tedavi edilmesini ve kalıcak bir yer ayarlanmasını konusunda yardım istiyorum, bu haklı mücadelede sizde imza kampanyamıza katılarak imza atarmısınız.