İNSANLIK NAMI'NA=BUKEZ ULUSLARARASI DESTEK İLE

İNSANLIK NAMI'NA=BUKEZ ULUSLARARASI DESTEK İLE

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.
500 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
DÜNYA(CENEVRE) HAYVAN HAKLARI MAHKEMESİ ve tarafına Yasmin Collet bu kampanyayı başlattı

İLK DUYDUĞUMDA CESUR BİRİNİN ÇIKIP Orayı Havadan Bombalamasını,Ölerek de Olsa KURTULMALARINI DİLEDİM.Ayakları YASALARLA PRANGALANARAK Sapıklara Esir Edilmiş O MASUM HAYVANLARIN Oradan Çıkışı Yoktu Çünkü.

DÜŞÜNCESİ BİLE AKILLARA DURGUNLUK VEREN BU OLAY ASLINDA Adaletin Küresel Anlamda Uygulanmadığının Bir Göstergesidir.BU OLAY Tek Bir Ülkeyi Yada Adı Geçen 3 Ülkeyi Değil TÜM DÜNYAYI İLGİLENDİRMEKTEDİR.

BU KAMPANYANIN AMACI Seçim Hakkı Olmayan Masumlara Yapılan Bu Zorbalığın "YASAL"Oluşuna Dikkat Çekmek+Taşın Altından "MEDENİ!"Ülkelerin Çıktığını Göstermek+SONUNDA TÜM DÜNYANIN KARIŞTIĞI Bir KARA PARA SEKTÖRÜNE Dönüştüğünü,DÜNYANIN DİĞER KISMINA FARKETTİRMEKTİR.

FAKİR ÜLKELERDEN TOPLANAN KÖPEKLER İllegal Yollarla Buralara Ulaştırılıyor.Buralar Neresi? DANİMARKA/NORVEÇ/TAYLANT'ta DÜNYA SAPIKLARI için Kurulmuş Yasal HAYVAN GENELEVLERİ(Bunlardan sadece Taylant az gelişmiş ülke)Yani Hayatlarını "Seçim Hakkı Olmayan" MASUMLARIN,ÖLENE DEK ESİR ŞEKİLDE "Paralı" TECAVÜZE UĞRADIĞI ve ASLA ORADAN ÇIKAMADIKLARI YERLERDİR.Bu 3 Ülke Çirkinliği YASAL Hale Getirerek Kapatılmasını İmkansızlaştırmıştır.YASAL BİR UyuşturucuTicareti,YASAL Bir Kadın Ticareti,YASAL Bir Organ Ticareti DÜŞÜNÜN.Bu Şekilde EMPATİ KURABİLİRSİNİZ.

DİĞER ÜLKELERİN DE KARIŞMASIYLA Artık Bu Olay, Perde  Arkasında Medeni Ülkelerin Olduğu BİR KARA-PARA TİCARETİNE DÖNÜŞMÜŞ DURUMDADIR.Oradaki Hayvanların YARIN,Şu yada Bu Ülkedeki Belki DÜN SOKAĞIMIZDA BAŞINI OKŞADIĞIMIZ HAYVANLAR Olabildiğini BİLİYOR MUYDUNUZ ? Üstelik Bu Yüzsüz Rahatlığın Yani Zarar Verici Bir Hastalık Olan ZOOFİLİYİ YASALLAŞTIRMANIN,Dünya Üzerinde Özendirici Nitelikte Başka Alternatifler Ürettiğini Farkettiniz mi?Aynen ENDONEZYA'daki Orangutan Genelevleri Gibi..AYRICA Köpekleri Bizim Aklımız Almazken,Dikkati O Yöne Çektiğimizden Beri,Doğruluğunu Bilmemekle Birlikte DANİMARKA'ki Genelevde KEDİ/MAYMUN/ATLARIN DA Olduğu Haberleri Gelmeye Başladı.

Biraz Gerilere Gidecek Olursak,Bizlerden Önceki Modern Toplumların YOKEDİLİŞ SEBEBİNİN BU Olduğunu Görürüz.İNSAN'LIĞIMIZ GEREĞİ "KORUMAMIZ" GEREKİRKEN,Her Biri Daha Doğarken Üzerimize Zimmetlenen MASUMLARIN Yani HAYVAN ve ÇOCUKLARIN Sistematik/Planlı/Hatta Yasal Tacizleriyle Karşılaşırız.Ve BU Adaletsizliğin YARATICININ Öfkesini "MUTLAKA" Çektiğini Pekçok Arkeolojik Kalıntıdan Anlayabiliriz.

BİLİYORUZ Kİ Cinsellik Bir İhtiyaç.ANCAK HAYVANLARLA OLANI ANORMAL Bir Davranış YANİ ZOOFİLİ "HASTALIĞI"DIR.Bir Zamanlar ZOOFİLİYİ Cinsel Tercihlerle Karıştırıp,Kafası Karışan ALMANYA ve HOLLANDA Da Aynı Hataya Düşmüşlerdi.Neyseki ONLAR Toplum Baskısıyla Da Olsa,Hatalarını Telafi Edip,Bu UTANÇ KAYNAKLARINI Kapattılar.

●DANİMARKA ●NORVEÇ●TAYLANT Hatta ENDONEZYA DA "Zoofiliyi Bir HASTALIK OLARAK KABUL EDİP"Yasalarını Kaldırıp Bu Ortaçağ Cehennemlerini SÜRESİZ KAPATMAK ZORUNDALAR.

●ARDINDAN ÇOK TİTİZ BİR "TEDBİR ÇALIŞMASI" İzlemeliler.Diğer Ülkelerden 2KAT Daha Fazla ÖZEN GÖSTERİP,İllegal Şekilde Tekrarlanmasına Karşı ÇOK CİDDİ TEDBİRLER ALIP,Yeni YASALARLA YAPTIRIMLAR UYGULAMALILAR+Bu Aşamada Sivil Toplum Örgütleri de İşe El Atarak,Yasal Olmayan Yenilerinin Açılıp Açılmadığını SÜREKLİ/DÜZENLİ KONTROL ETMELİLER.

●BU 3 SORUMLU-SORUNLU DEVLET,Diğer Devletlerle Küresel Düzeyde BİLGİ Paylaşımında Bulunarak,Bu Zoofili Hastalarını Döndükleri KENDİ ÜLKELERİNDE De Denetim ve Tedavi Altına Aldırmalıdır.

●ÖNCELİKLE Evlerinde Ve Yakın Çevrelerinde,Açık Yada Kapalı Alanda Baktıkları Ve Sahiplendikleri Tüm Hayvanlar DEVLET TARAFINDAN ELLERİNDEN ALINMALI.Yeni Hayvan Sahiplenmeri SÜRESİZ YASAKLANMALI.

●ARDINDAN Hem Tüm Zoofili Hastaları Hem de Mağdur Hayvanlar İçin Ücretsiz TEDAVİ MERKEZLERİ Kurulmalıdır."BU 3 SORUMLU/SORUN'LU DEVLET" Hem ZOOFİLİ HASTALARININ Hem de Bundan Fiziksel ve Zihinsel Zarar Görmüş TÜM HAYVANLARIN TEDAVİSİNDEN,Özür Mahiyetinde Tüm Dünyada Açacağı Kliniklerle HAYAT BOYU/ÜCRETSİZ SORUMLU OLMALIDIR.

ZOOFİLİ De PEDOFİLİ Gibi Bir Hastalıktır.Çoğunlukla ÇOCUKLUK TRAVMALARINA DAYANIR.UZUN DÖNEMDE TEDAVİSİ MÜMKÜNDÜR.VE "Toplum Yararına"KONTROL ALTINA ALINMASI GEREKEN NORMAL DIŞI BİR DURUMDUR.

Bizler,Dünyadaki Diğer İnsanlar DANİMARKA/NORVEÇ/TAYLANT Adını Duyduğumuzda İster İstemez Kötü Hissediyoruz.Bu NEFRET Ve TİKSİNTİ Bilinçaltımıza Öyle Bir Siniyor Ki,NORVEÇ Menşeili Bir Krem Kullanırken,DANİMARKALI Bir Turistle Karşılaştığımızda Yada TAYLANT'a Ait Bir Yemek Tarifi Okurken Bile REFLEKS OLARAK İRKİLİYORUZ.BU NEDENLE Bu Kampanyayla  BU 3 ÜLKEYE ÇAĞRIDA BULUNUYORUM.Bizlere Gerçekten ÇOK BÜYÜK BİR ÖZÜR BORÇLUSUNUZ.

●ÖNCE DÜNYAYA Ve Gelecek NESİLLERİMİZE

●Sonra SAPIK DAMGASI VURULAN Toplumlarınıza

●EN ÖNEMLİSİ DE Zarar Gören MASUMLARA Ve Onların Gelecek NESİLLERİNE(Ki Onlara "DNA" Boyutunda İnsanoğlundan Korku Ve Nefret Sindirdiniz.Bu GENETİK Aktarımla Soydan Soya Mutlaka Aktarılacak)

Danimarka/Norveç/Taylant TOPLUMLARI Ve Sivil Toplum KURULUŞLARI,Diğer Toplumlar içinde "TOPLUMUNUZA" VURULAN Bu SAPIK DAMGASINI KALDIRMA ZAMANI Gelmedi mi ?ARTIK BU "UTANÇLA" YAŞAMAYA BİR SON VERMELİSİNİZ.Ülkenizdeki Eski ZOOFİLİ HASTALARININ ÇIKARDIĞI Bu Ortaçağ YASALARINI TÜMDEN KALDIRMALISINIZ ARTIK.

●ÖNCE "ZOOFİLİ'Yİ" Toplumca Ve Devletçe BİR HASTALIK OLARAK KABUL EDİN.

●ARDINDAN Bu İĞRENÇ CEHENNEMLERİ KAPATIN.

●Oluşturduğunuz Sorumluluğu Yüklenerek TÜM DÜNYADAKİ ZOOFİLİ HASTALARININ Her Ülkede Ücretsiz ve Yaşam Boyu TEDAVİSİNİ Sürdürecek MERKEZLERİ AÇIN Ve Tedaviye Başlayın.

●DNA Hücrelerine Kadar KORKU ve Nefret Sindirdiğiniz MAĞDUR MASUM HAYVANLARIN FİZİKSEL/PSİKOLOJİK TEDAVİ MERKEZLERİNİ AÇIN VE ACİLEN TEDAVİYE BAŞLAYIN.

●ARTIK BU YANLIŞINIZI GÖRÜN,BUNUN BÜTÜN DÜNYAYI "RAHATSIZ ETTİĞİNİN" FARKINA VARIN VE BU İŞİ ARTIK CİDDİYE ALIN.Gelecek Nesillerimiz "Sizlerden UTANÇ DUYMASIN" Bizler De Sizleri İYİ İŞLERİNİZLE ANALIM.Danimarkalı/Norveçli/Taylantlı Adını Duyunca İRKİLİP,BUZ KESMEKTEN KURTULALIM.

 

 

 

 

 

 

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.
500 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.