Kampanya Kapatıldı
Kampanyanın muhatabı: TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI CUMHURBAŞKANLIĞI VE ORMAN BAKANLIĞI ve 1 diğer muhatap daha

Maslak Fatih Ormanının gezi parkına dönüşmesini istiyorum

gelecek nesillerin soluk alabilecekleri ,şehrin göbeğinde İstanbul'a nefes aldırabilecek bir alan olsun istiyorum.
İçinde restaurant, cafe dahil bilumum binanın olmayacağı,yemyeşil çimlerin olduğu,yürüme ve bisiklet yollarının olduğu,soluklanma,kitap okuma köşelerinin olduğu,minik göletlerin içinde kazların ördeklerin yüzdüğü,dikkat sincap çıkabilir tabelalarının olduğu dev bir park hayal ediyorum.
öğlen aralarında yada iş çıkışı kaçabildiğin ,sandviçini kuş sesleri içinde yiyebildiğin,akansuların etrafında müziğini dinleyerek dolaşabileceğin ve mangal yapılmayan bir park hayal ediyorum.
ama lütfen içinden araç geçmesin,lütfen yemek kokuları olmasın,doğayla baş başa,kendimizle baş başa kalabileceğimiz bir yer olsun..
böyle bir yere gitmek için 2 saat trafikte yol almayayım..ulaştığımızda enerjisiz kalmayalım,sinirlerimiz yıpranmış olmasın..
merkezde ulaşılabilir,elimizin altında bir yerler de olsun..Hatta bir de Anadolu yakasında olsun.Hatta bir kaç tane olsun..
çocuklarımız çimlerinde yuvarlanabilsin..yaşlılarımız banklarında oturup sohbet edebilsin..ama içinde doğa ve insan dışında birşey olmasın :)
Bu hayalleri ve istekleri çoğaltabiliriz.Herkes kendi hayalini kursun,isteklerini yazsın..
Ve bunlar hayal olmasın..birileri bu sesi duysun ve gerçek olsun..
hangi fikirden,hangi renkten,hangi dinden olursak olalım insan olanın ortak sesidir bu.
sağduyulu olup hepimiz için bir şeyler yapalım.
Eserlerimiz geleceğe bir ışık olsun,umut olsun..

Bju kampanya şunlara teslim edildi:
 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI
  CUMHURBAŞKANLIĞI VE ORMAN BAKANLIĞI
 • DOĞA KORUMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
  ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI


  ışık gullu bu kampanyayı bir imzayla başlattı, şimdi 106 destekçisi var. Görmek istediğin değişimi yaratmak için bugün sen de bir kampanya başlat.
  Bugün ışık imzanı bekliyor!

  ışık gullu bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «CUMHURBAŞKANLIĞI VE ORMAN BAKANLIĞI: Maslak Fatih Ormanının gezi parkına dönüşmesini istiyorum». ışık ve imza atan diğer 105 kişiye katıl.