KPSS MÜLAKAT DEĞİL LİYAKAT İSTİYORUZ.

KPSS MÜLAKAT DEĞİL LİYAKAT İSTİYORUZ.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
Cumhurbaşkanlığı ve tarafına Beyhan ÖZTÜRK bu kampanyayı başlattı

 MÜLAKAT DEĞİL LİYAKAT İSTİYORUZ.Ben üniversite mezunu ve Kpss sınavına girerek hayatlarına yön vermeye çalışan gençlerden birinin annesiyim.
Tüm gençleri yakın takibe aldım , üşenmeden sıkılmadan sabırla hepsinin yorumlarını cümlelerini tek tek okudum.
 Nice başarılı evlatların MÜLAKAT sıkıntısını ve sırf büyük makamlarda tanışları olmadığı için nasıl haklarının yenildiğine de bizzat şahit oldum.
Ben bir anneyim ve daha evladımın ilk senesi olmasına rağmen henüz Kpss puanı açıklanmamasına rağmen, Türkiye'deki geçmiş senelerde ve bugün mağdur olmuş tüm evlatlar adına imza kampanyası başlattım.
Çok iyi biliriz ki; Torpille hak etmediği bir yere gelen insan hediyelik horoza benzer ve onu ne yumurtlatabilir ne de kesebilirsiniz. Tüm üniversite mezunu işsiz gençler adına devlet büyüklerimize sesleniyorum.
MÜLAKAT değil LİYAKAT istiyoruz. Herkes hakkıyla, aklıyla, nasibiyle yerleşsin kamu kurum ve kuruluşlarına. Yıllarca emeğin çalışmanın değilde torpillerin yarışmasından bu gençler isyan eder hale gelmişler.
Ey devlet büyükleri ; Hz. Yusuf'u kuyudan, Hz. Yunus'u balığın karnından, İbrahim'i ateşten kurtaran Rabb'ime inancınızı bilerek bu kampanyayı başlatıyorum. Bu evlatlarımızın MÜLAKAT derdine bir son verin artık.
 ÜNİVERSİTE MEZUNU HAKKIYLA PUANIYLA SIRF MÜLAKAT TORPİLLERİ SEBEBİ İLE BİR YERE GİREMEYEN TÜM GENÇLER ADINA HAYKIRIYORUM. MÜLAKAT DEĞİL LİYAKAT İSTİYORUZ.MÜLAKAT DEĞİL LİYAKAT İSTİYORUZ.MÜLAKAT DEĞİL LİYAKAT İSTİYORUZ.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.